Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 14 éves és nem szűz?

14 éves és nem szűz?

Figyelt kérdés
Tudom a legmegfelelőbb megvárni a 16-17 éves kort.De sok 21-26 évestől hallom ,hogy 15-17 éves koruk között veszteték el szűzeségükt.Ti mit gondoltok erről?
2012. jan. 16. 16:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
17%
amikor majd 20 leszel rájössz nem taknyos 13 évesen kellett volna kefélni...idióta kis csitrik
2012. jan. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

soha. a csókkal is megvárom a 16 éves kort D: még hogy én itt hónapok van egy év múlva már ne legyek szűz? így hogy lehetnék én az érinthetetlen vámpírhercegnő? hallatlan... 14 évesen SENKI ismétlem SENKI sem lehet olyan érett hogy megtegye. csak mert a cigányok ilyenek, nem kell ez legyen a divat. puszilom a gyerekeiket, akiknek jó példát mutattak...


13/L és a gondolkodásmódom nem változik! makacsság bekapcsolva! fiúk rettegjetek haragomtól!

2012. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!