Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hoy mondjam el anyunak, h már...

Hoy mondjam el anyunak, h már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés

Van egy egyéves kapcsolatom, 8. hónapban vesztettem el vele. Anya nem sejt semmit, nem engedi, h egymásnál aludjunk, mert h még nem szabad, meg hogy kicsi vagyok még ehhez. Közben meg...

Szóval szerintetek??


2011. dec. 18. 19:39
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
na mindegy. köszönöm a segítségeteket.:)
2011. dec. 18. 19:52
 12/18 anonim ***** válasza:
hát, igen, elég nehéz, bár 16 évesen már éppen hogy el lehet veszteni a szüzességet, szóval nincs mit szégyellni.. Én is várnék a helyedben, bár nem biztos, hogy az jó.. Ha majd később előkerül a téma, akkor el fog keseredni, hogy nem vagy vele bizalmas.. Bár ha nem lennék én olyan jóban anyummal, én sem mondanám el neki egyáltalán...
2011. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
este 4 kor? 16.00kor az általános iskola zsúroknak van vége.
2011. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Én nem értem, ezt miért kell feltétlen elmondanod? Főleg hogy ha eddig nem mondtad el, akkor most miért kéne?
2011. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Aki annyira felnőtt, hogy nemi életet éljen, az lehetne annyira felnőtt, hogy erről nyíltan tudjon beszélni. Még anyuval is, és még akkor is, ha ő kiborul ettől...
2011. dec. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
én azt mondom h.állj oda elé a pasiddal és mondjátok el énis ugyan így voltam nem mondtam el de volt egy hasiultrahangom és az orvos olyanokat mondott h.terhes vagyok kénytelen voltam elmondani anyámnak h.nem vagyok már szűz és nagyon rosszul reagált vagy 4napig alig szólt hozzá..én ezzel csak jót akarok mondd el neki szépen nyugodtan biztos nem fogja leharapni a fejedet...sok sikert
2011. dec. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Oda állsz anyád elé, ha lehet akkor a születésnapján majd közlöd,h "nem vagyok anyu szűz" továbbá az eseményen készült videónál nincs szebb szülinapi ajándék! :) Kellemes ünnepeket!
2011. dec. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Anyu, nem vagyok szűz.
2012. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!