Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első pillanatokban is...

Az első pillanatokban is szükséges a védekezés?

Figyelt kérdés
Már elég sok ideje vagyunk együtt a barátommal, és úgy érzem, h már készen vagyok rá, h lefeküdjünk. De félek attól, hogy fájni fog nekem az első alkalom. Természetesen használnánk óvszert, de ha esetleg a behatolás első pár percében nincs rajta, az járhat komolyabb következményekkel? Ti mit szóltok? :S (17/L)
2011. dec. 18. 12:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Csak akkor kell védekezned, ha nem akarsz gyereket.

De akkor már az első perctől. Mivel egy fiúból már akkor jön az előváladék, ha csak hozzád ér. Le se kell még vetkőznie.

2011. dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
amúgy az egyik barátnőm a barátjával nem védekeznek, csak megszakítás által, és meg vannak győzödv arról, h nem eshet teherbe, mivel megszakítják a dolgot. ebből kezdtem kételkedni a dologban, h akkor most szükséges-e első perctől az óvszer használata, ha nem akarok teherbeesni...
2011. dec. 18. 13:07
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
akkor a barátnőd nemsokára terhes lesz ;)
2011. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
a barátnőd hülye, te ne legyél az.
2011. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A megszakítás nem életbiztosítás. Lehet, hogy még sokáig szerencséje lesz a barátnődnek, de az is lehet, hogy majd a saját kárán kell megtanulnia, hogy a megszakítás nem a megfelelő védekezés.

Megszakítás mellett egy év alatt 100 nőből 35 teherbe esik. Védekezés nélkül 80. Szerintem ez azért baromira nem sorolható a biztonságos védekezési formák közé.

Ha nem akarsz babát, akkor aktus előtt húzza fel a srác az óvszert.

2011. dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a jótanácsokat, cs ennyit akartam tudni.
2011. dec. 18. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!