Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első pillanatokban is...

Az első pillanatokban is szükséges a védekezés?

Figyelt kérdés
Már elég sok ideje vagyunk együtt a barátommal, és úgy érzem, h már készen vagyok rá, h lefeküdjünk. De félek attól, hogy fájni fog nekem az első alkalom. Természetesen használnánk óvszert, de ha esetleg a behatolás első pár percében nincs rajta, az járhat komolyabb következményekkel? Ti mit szóltok? :S (17/L)
2011. dec. 18. 12:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen, szükséges.
2011. dec. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, miért nem akartok már akkor óvszert használni? Hol ebben a logika?
2011. dec. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Igen. elég tudatlan vagy a korodhoz képest
2011. dec. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Igen, lehet belőle baj.

Mellékesen megjegyzem, hogy az óvszer síkosított, szóval kifejezetten jól jön az elsőnél.

2011. dec. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bizony. Használd csak meg egy kis síkosítót is ha akarsz. De védekezz, mert szükséges...
2011. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
17 évesen képes vagy ilyen kérdést feltenni? bakker, előbb tájékozódj a szexről, mert te ezek alapján még baromira nem vagy elég érett hozzá -.-"
2011. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Igaz, hogy tájékozatlan, de legalább előbb kérdez, aztán csinálja.

Ellentétben sok kis idiótával itt az oldalon, aki előbb szexszel gumi nélkül, majd megkérdez, hogy lehet-e terhes.

2011. dec. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk 7-esnek maximálisan igaza van ha jól meggondolom...
2011. dec. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem kértem mindenféle okoskodó szöveget. csak egy kérdést tettem fel, amire normális választ vártam. elég kár, h egyes tökéletes személyekben ez ennyire nagy felháborodást keltett... a normális válaszolóknak pedig köszönöm.
2011. dec. 18. 12:44
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell "tökéletesnek" lennie valakinek, hogy tudja ezt, elég ha csak nem sík hülye...
2011. dec. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!