Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves fiú vagyok és még...

19 éves fiú vagyok és még szűz ez normális?

Figyelt kérdés
Nem volt még kapcsolatom és nem csókolóztam még!
2011. dec. 10. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ja
2011. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Ne itt lógj,hanem menny inkább bulizni!!

Szombat van ember!!

Attól,hogy itt szomorkodnál menny és keríts magadnak valami csajt!!

2011. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem is szomorkodott.
2011. dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez tökéletesen normális dolog. Abban a táborban amiben te vagy, sokan vannak.
2011. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szar az élet..
2011. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

2.válaszoló

Nem járok bulizni és nincs egy olyan társaság akikkel mehetnék. Egyedül üljek be egy szórakozó helyre?

Tudom hogy attól nem lesz csajom hogy itt írogatok.



Lelkek Erdésze

Szerintem nem az! Nem azzal van bajom hogy szűz vagyok hanem hogy nem volt kapcsolatom nem csókolóztam.


5. válaszoló

egyedül lehet:)

2011. dec. 10. 18:41
 7/15 rambo ***** válasza:
94%
Na figyelj, én 20 éves koromig szűz voltam, szóval te még kicsit jobban is állsz mint én :). Nincs kivel elmenned bulizni, nekem se volt, mivel olyan társaságban mozogtam akik inkább "otthon ülősek" voltak. Ismerkedj más emberekkel akik kicsit kimozdítanak téged abba az irányba, ami által a későbbiekben talán még egy nőre is szert tehetsz :). Ne legyen tele a fejed szempontokkal a nőkkel kapcsolatban, nekem ez volt az első akadály amit le kellett küzdenem. Próbálkozni kell, de nem elkeseredetten, hanem inkább lazán. Szarul nézel ki? Ha igen, menj el látványkondizni :D én 190 magas és 65 kg voltam és hát nem voltam a nők bálványa hosszú ideig. Azóta már összeszedtem egy olyan testalkatot ami a nők valamely részének bejön. Ezzel növelheted az önbizalmad és nem leszel halál feszült, ha beszélgetned kell egy lánnyal. Elsőre ennyi.
2011. dec. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
66%

szerintem nem baj. sőt, érték. érték, hogy nem kefélgettél összevissza, meg nem csináltál magadnak gyereket 16 évesen. meg hidd el, akkor az emberek (14-18 kb) abban az életkorban nem is tudják mi az a szex. szóval nem maradtál se semmiről.

bizonyára vannak elveid, ezeket ne add fel. egyszer kifogod az aranyhalat.

2011. dec. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
jaigen, és 19/L voltam :)
2011. dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
hát biztos vársz az igazira :) majd lesz barátnőd :)
2011. dec. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!