Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányt ha megöklözök, de...

Szűz lányt ha megöklözök, de persze megfelelő tágítás után akkor az fájni fog a lánynak? Meg lehet tenni?

Figyelt kérdés
elméleti kérdés.
2011. dec. 1. 19:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Amúgy az arcát fogod öklözni?
2011. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
nem.
2011. dec. 1. 20:36
 13/19 anonim válasza:
Pardon? What the fuck are you want to do???? Seriously WTF????
2011. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szeplőtelen fogant a barátnője babája és álmában agyon karja verni amíg odabent van.
2011. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Kobudera ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy Neked milyen élvezetet okoz a szűz leány öklözése? Továbbmegyek, egy nem szűz nő öklözése?

Ráadásul a szűz leány lelkivilága mennyire fontos? 19 évesen mennyire vallod Magad figyelmesnek, és felnőttnek?

2011. dec. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem, hogy Neked milyen élvezetet okoz a szűz leány öklözése? Továbbmegyek, egy nem szűz nő öklözése?

Ráadásul a szűz leány lelkivilága mennyire fontos? 19 évesen mennyire vallod Magad figyelmesnek, és felnőttnek?


szeretnék megöklözni 1 szűz lányt, mert szeretném érezni, hogy milyen érzés.

szerintem eléggé figyelmes vagyok és....bár még szűz vagyok, de élettapasztalatom az van.


azt akarod mondani, hogy 1 szűz lánynak másabb a lelki világa mint 1 nem szűz lánynak??

2011. dec. 2. 11:54
 17/19 anonim válasza:
78%
Most neked hogy esne ha elkapna valaki és seggbeöklözne? Neked nem lány való,hanem guminő -.-" Azt ajánlom menj,és szerezz egyet ahelyett hogy a gyakorikérdéseken botránkoztatod meg az embereket...
2011. dec. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
na, 1.okosítás:a szűz lány luka akkora mint 1 esetleg 2 újjad vastagsága. 2. biológia: ami soha nem tágult ki semenyire(hisz nem volt rá szügség)majd egyszerre vagy 7-8x ki tud tágulni repedés nélkül? 3. logika:ha be teszed a farkad, az is fáj neki,akkor majd a minimum 2-3szor akkora öklödet benyeli gond nélkül?vagy sokkal nagyobb fájdalommal jár?gondolkodj öcsi
2011. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Lukacska válasza:
Ne haragudj meg, de szerintem te teljesen beteg vagy. AZ előbb említetted, hogy te is szűz vagy, akko mit szólnál hozzá ha téged is megöklöznének?? Attól, hogy neked nem fáj a szüzességed elvesztése mert férfi vagy, jelzem aki ilyet ír az nem férfi, még kisfiúnak sem felel meg, attól annak a lánynak még igen, Szerintem te beteg vagy, kezeltesd magadat!
2011. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!