Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A nem szűz lányok miért...

A nem szűz lányok miért utálják a szűz fiúkat? Miért nem akarnak ismerkedni sem szűz fiúkkal?

Figyelt kérdés
2011. nov. 20. 21:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

09:45


Az szúr szemet, hogy rendkívül lenézőnek tűnsz. Az odáig rendben, hogy nem kedveled a szűz férfiakat, de ezért lebénázni őket, és kissrác jelzővel ellátni legalább ugyanolyan szánalmas, mint az én szitkozódásom.

2011. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Kérdező: akkor próbálkozz többet. Lesz olyan lány, akinek te kellesz. Olyan is van, aki még értékeli is, hogy szűz vagy. Nem kell feltétlenül elkeseredni.


Másik válaszadó: hát ne is haragudj, de nem fogom azt mondani, hogy jók, ha egyszer bénák. És ez tény. A kissrácot meg olyan értelemben értettem, hogy számomra még nem egészen férfiak. Remélem érthető.

2011. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nekem ettől függetlenül akadnak olyan ismerőseim, akik állításuk szerint egészen gyorsan belerázódtak. Nagyon rossz emlékeid lehetnek a szüzekkel, ha ennyire lebecsméreled őket.
2011. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Konkrétan, hogy miért utálják nem tudom, de én is tapasztalom sajnos.. Itt van egy tipp viszont a nőkhöz-hátha segítek valamit! :)

Veszítsd el egy hivatásos lánnyal! Utána könnyebben ismerkedsz majd! Én is hasonlóan vagyok, mint te. Jövőre megyek egyetemre és még csak az hiányzik, hogy szűzen kezdjem el a felsőoktatást. Kiderül, hogy 19 év alatt nem tudtam semmit felmutatni az életben és közröhej tárgya leszek. A legjobb haverom is így járt (egy csomó ideig hazudoztunk egymásnak, pár sör után előhozakostunk, hogy az ilyen nőm 1 éve, olyan nőm két éve. De aztán mindketten észrevettük a másik sztorijában az ellentmondásokat. Addig csak szimpla haverok voltunk, azóta legjobb barátok és közösen van egy tervünk! :D)

Megértem, ha ilyen helyzetbe kerültél, az okokat én sem tudom. Ha magamra nézek frankó ruhákat hordok, olyat mint a többiek. Borotválkozok. Gyúrok, méghozzá elég eredményesen. A haver atletizál, szintén nem eerdménytelenül. A lányok meg összejönnek másokkal, mondván sportos pasi. Én három tárgyból vagyok jó (matek-fizika-kémia) a többiből 3 max 4 (de van amiből csak kettes). Mégis lestrébereznek. Aztán összejönnek egy négy egész fölötti sráccal. Szal ismerős érzés.

Én biztos nem várom meg, hogy kettessel kezdődjön az életkorom. Mert ha életkortól függetlenül összejössz egy csajjal ennyi idősen, a következő történik. Ugye nyilván nem vallod be, hogy szűz vagy, nehogy gyökérnek nézzen és otthagyjon. Megpróbálod játszani a nagymenőt, de elkezdesz bénázni. Erre leveszi, hogy egy gyökér vagy, aki ennyi idős korára nem tudott felmutatni semmit és otthagy. Emiatt ugyebár parázol is ismerkedni, inkább nem ismerkedsz, nehogy ilyen helyzetbe kerülj. (Magamból indulok ki, velem ez van.)

Létezik a válasz és k*rvának hívják. Olyat kell keresni, akinél be van jelölve a szolgáltatások közt, hogy szüzesség elvétele. Ha fizetsz megtanít szexelni. Onnantól máris bátran mész majd csajozni, mert tudod, hogy kell. Ha beraktak volna egy autóba a főúton, hogy hajrá menj csak, be lettél volna parázva, a kormányt se bírtad volna tartani. De hogy volt egy oktatód, aki elmagyarázta a pedálokat, sebességváltót, táblákat. Lehet egyszer-kétszer lefulladtál, de végül megtanultad. Ez is ilyen.

Nem útszéli k*rvával kell elveszteni, akitől elkapod az AIDS-et, hanem frankó lakásos prostival (óránként 20-at kérnek átlagba).

Mi megbeszéltük haverral elmegyünk majd nyári munkára és megkeresünk egy k*rvára valót két hét-egy hónap alatt kábé (részmunkaidőben).

Ja és hogy ha a leendő barátnőd rákérdez kivel vesztetted el:

a) Futó kalandban.

b) Nem voltunk sokáig együtt. (Sajnos. Egy hülye k*rva volt.)

Teljes mértékben száz százalékig igazat mondasz mindkét esetben. Legfeljebb kihagysz egy apró részletet (hogy fizettél). Na erre meg akkor legyen pofája rákérdezni, ha elmond ő is a korábbi életéből RÉSZLETESEN mindent.

Sok sikert! 19/SzF

2011. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Csak a szüzek lovagolnak ezen a témán. Meg a bénák.
2011. nov. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

ma 16:43


igen, persze, amikor minden lány elutasít, szerinted van nakem még kedvem ezek után próbálkozni?!


pedig elhiheted meg sem tudnám számolni mennyi lánynál próbálkoztam élőben és neten egyaránt

2011. nov. 23. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!