Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A magyarok hány %-a veszíti...

A magyarok hány %-a veszíti el manapság 18év felett a szüzességét?

Figyelt kérdés
köszi
2009. máj. 7. 14:50
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

16 vagyok és nem divat miatt feküdtem le a barátommal, hanem azért mert szeretem, és ő is szeret.

mindent megbeszéltem anyukámmal, a párommal is, nem erőltette, én is szerettem volna meg ő is, és összejött azóta is együtt vagyunk, és szeretjük egymást, és mielőtt bárki is írná nem vagyok K...A ÉS SEM R...NC, SEM EGYÉBB MÁS, pár hónap 17 leszek válaltam a felelősséget a párommal együtt, és igenis mindenki akkor veszítse el amikor készen áll rá(én is így tettem)

ha nem lettem volna készen, akkor nem tettem volna meg...

ennyi

2009. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem válaszolónak igaza van.

Igazából mindenki azt hiszi divatból teszik meg 18 alatti korban. Nos egy jelentős része valóban, egy másik sokkal kisebb rész pedig azért mert boldog párkapcsolatban él. És nagyon kevesekkel - ez van a legkisebb számban szerintem - erőszak is történhet és azért. És van rengeteg olyan ember is, akit sajnos nem talált meg a szerelem, avagy csak félt és ezért is várt, meg van olan is aki a mágikus 18-at várta, de szerintem nem helyes korhoz kötni. Van akik 25 évesen sem érnek meg, meg vannak akik 18 alatt...

Én 16 és fél éves koromban vesztettem el és őszintén szólva nem szeretném, hogy más férfi is járjon ott. :-)

2009. máj. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem írókkal, én is sokszor megfigyeltem már (pl ezen a fórumon is), hogy sokan azt gondolják, hogy aki 18 alatt, az ribanc, meg ki fog égni, meg minek, meg biztos csak divatból.

Én is 16 voltam, de ha 4 év múlva találkoztam volna az igazi szerelemmel, akkor csak akkor veszítem el. Viszont szerintem 16 alatt akármilyen szerelmes lettem volna se mentem volna bele, mert én valahogy pont 16 éves koromra értem meg a körülmények miatt. ennyi idősen 1 év is rengeteget számít.

Az egyik barátnőm 16 évesen, a másik alig 17 évesen veszítette el és mindhárman egészséges, komoly kapcsolatban vagyunk azóta is. Egyikünk se bánta meg egy icipicit sem. Ha a jövőben vmi miatt szakítanánk is a barátainkkal akkor se.

Viszont van 3-4 barátnőm, akik most lesznek 19 évesek és még semmi ilyesmit nem csináltak. Hogy miért? Mert még nem voltak igazán szerelmesek és nem volt komoly kapcsolatuk. És nincsenek semmiről se lemaradva, mert még szüzek. És mi se vagyunk/leszünk "kiégve" attól, hogy 18 év alatt elvesztettük.

2009. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kis százaléka. Én 19,5 évesen vesztettem el és nem érzem magam semmiről lemaradva.
2009. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
74%

Kedves 16 éves lányka... ha vártok még 2 évet, akkor mi van? Elmúlt volna a barátod nagy szerelme?


Nem az a ribanckodás, hogy lefekszel vele, hanem az, hogy minden lehetséges fórumon le is írod...

2009. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó... Egy fórumnak pont az a lényege, hogy leírják az emberek,a miről szól a kérdés, a kérdező kíváncsi volt, ő leírta/mi leírtuk, mért lenne ez ribanckodás? Ennyi erővel az meg álszentség, ha vki azzal válaszol egy ilyen kérdésre, hogy 20 éves, de még nem volt senkivel. Úgyhogy nem értem miért kellett neki beszólni, azért, mert leírta, amire a kérdező kíváncsi volt... Egyébként minek kellett volna várnia még 2 évet? Azért, hogy pont 18 legyen? Sok értelme lett volna... Azért, hogy ne legyen neki "ciki", hogy 18 éves kora alatt? Ja, tényleg nagyon logikus... Na mindegy...
2009. máj. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Akkor talán érettebben gondolkodna.

Ja és felnőtt nőként (nem kamaszként) talán már nem Anyu/Apu pénzén venné az óvszert, tablettát stb... De látom Te se érted. Csak nem hasonló cipőben?? :D


Az álszentség, hogy valaki nem fekszik le az első szerelmével (gyerekként) x hónap után? húúúúhaaaa


Egyébként a gyermekkor meg nem a szexről kéne hogy szóljon. Remélem abban egyet értünk, hogy egy mai 15-17 éves igenis gyerek... (testileg sajnos nem, de szellemileg igen)

2009. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

"Az álszentség, hogy valaki nem fekszik le az első szerelmével (gyerekként) x hónap után? húúúúhaaaa "


Szerintem nem, nem tudom mért kellett kiforgatnod a szavaimat, én ilyet nem írtam, tudod, szövegértés:D


Csak hogy megnyugtassalak, egy ideje nagykorú felnőtt vagyok már, nem 16 éves.


Egyébként vki ha tanul (egyetem, fősuli), akkor is legtöbbször a szülei tartják még el. Szóval akkor az is hatalmas bűn, ha 25 évesen anyuci-apuci pénzéből veszi az óvszert vagy a tablettát?


Amúgy arra még kíváncsi lennék, hogy szerinted akkor miről szól egy 17 éves gyerekkora... És most ne gyere azzal, hogy tanulás meg barátok, mert mindez nem zárja ki azt, hogy legyen egészséges szexuális élete egy 17 évesnek. Vagy?

2009. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
75%
én 14 évesen veszítettem el:D
2009. máj. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Én kb másfél hónapja, 22 évesen vesztettem el...
2009. máj. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!