Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Manapság van egyáltalán olyan...

Manapság van egyáltalán olyan pasi, aki értékeli, ha egy lány még szűz volt előtte, vagy ez az "érték" már semmit sem jelent?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne értékelnénk :)
2009. máj. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Természetesen, például én nagyon is értékelném!!!! Sőt!
2009. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Az én barátom értékelte:)

(Ő az első, egyetlen és ő lesz az utolsó:) 10 éve vagyunk együtt.:))

2009. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ezt minden normális ember értékeli,az hogy neki adod a szüzességedet biztos sokat jelent neki
2009. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
MI férfiak nagyon is értékeljük... de nem az a fő lényeg nálam...! hanem az h szeresen ne érezem magam egyedül!
2009. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Persze h értékeljük!:) Én legalábbis tutira!:)
2009. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A pasik többsége sztem igen. Saját tapasztalat: 19 évesen még szűz voltam(bár nem azért mert tartogattam volna direkt, egyszerűen nem volt megfelelő pasi) és megismerkedtem a párommal, mikor elmondtam neki, hogy én még nem voltam úgy senkivel, nagyon örült neki. Ő is 19 volt. Később mondta is, h emiatt is tart ki mellettem, mert tudja h csak az övé vagyok, voltam, és leszek. És nagyon szeret, nagyon odaadó, és sztem ez is benne van.

A mai világban ez igenis érték!!!!!!!!!!!!

2009. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
A barátom,aki 23 éves(én 16) és egyszer előhozódott a téma és viccből mondtam neki h nem vagyok szűz,majdnem kirakott az autóból.3hónapja van mellettem és még nem feküdtem le vele,de ha lesz még egy ilyen lépese,akkor nem is fogok.Számára az érték ,hogy szűz vagyok,de akkoris ha nem lennék az akkor szóba sem állna velem?
2009. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát hogyne, ez egy kincs, és vigyázz rá, mindeki értékeli:) a normálisabbja
2009. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én nem
2009. máj. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!