Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez igaz lehet? Mit tegyek?

Ez igaz lehet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy ha egy lány elveszíti a szüzességét akkor megnő az önbizalma.Legalább is ezt mondta nekem egy fiú.meg hogy feküdjek le vele és segít az önbizalomban ez.
2011. nov. 2. 17:53
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
én igazából tőle hallottam erről a "kiveszemes" dologról először nem tudtam h igaz-e vagy sem.
2011. nov. 2. 18:14
 22/45 anonim ***** válasza:

Ennyire nem lehetsz 14 éves. Egyszerűen akar egy remek numerát a srác, fogd fel. Többen írták s ez így igaz.

Nem ettől vagy önbizalom hiányos hanem attól, hogy kicsi a melled, holott az a legtöbbször jobb mint a hatalmas tőgy.


Talán ne kefélj csak emiatt és ne is pipálj le senkit még, mert nagyon meg fog bántani az élet és sokszor.

2011. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
te hülye vagy kérdező..de nagyon....konkrétan azt mondta ezek szerint,hogy megerőszakolna...te nagyon hülye....szerintem te nemsokára megellessz és azt sem fogod tudni kitöl .....inkább mond el anyádnak apádnak,h mire kért téged amíg nem késő....
2011. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
Egyértelmüen kamukérdés.
2011. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
De végül nem mentem bele de barátságunk megmaradt.
2011. nov. 2. 18:17
 26/45 anonim ***** válasza:

Jaj mert egy 17 éves srác tudni fogja hogy mit csinál,addig amíg egyszer meg nem lepődik ha valaki terhes lesz.

A másik meg hogy 14 évesen neked is több eszed lehetne és ne holmi hülye gyereknek odavetnéd magad mint valami kis csitri...

csak egy pár dolog ami vegyél figyelembe:Elösször is ha nem húz gumit akkor 50% az hogy terhes legyél.Másodszor,Te még szűz vagy honnan tudod hogy tudja e kezelni?Néztél már utána hogy mik lehetnek a következmények hogy mivel is jár tulajdonképpen a dolog?Én 2 lánynak vettem el a szüzességét és ők szerencsésnek mondhatják magukat hogy józan ésszel törődtem velük és így az első alkalom is fájdalom mentes és élvezetes volt nem úgy mint a nők 90%nak...

harmadszor ha nem használtok gumit akkor olyan simán elkaphatsz olyan betegségeket amit nem tudsz eltitkolni a szüleid elöl sem mert annyira kemények a tünetek...

Nem értem miért nem kérdezed meg anyukádat hogy mi a teendő?

2011. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Ő is szűz még (mármint a srác)
2011. nov. 2. 18:21
 28/45 anonim ***** válasza:

Őszintén írom neked!

Érdemes várnod az első alkalommal legalább 17 éves korodig vagy addig amíg egy olyan sráccal nem találkozol aki normális nőként bánik veled és nem úgy mint egy útszéli ribivel!Szűzességed csak egy van szóval ezt kell beosztanod és az első alkalom tényleg nagyon fontos hogy szép és jó legyen meg ne akárkivel ,mert ez fogja meghatározni az életedet utána,ez az amire öregkorodban is emlékezni fogsz ,nem szabad elpazarolni!!!Tudod majd ha lesz egy normális barátod akivel tényleg elvesztenéd, tudod mennyire fog neki örülni ha a szűzességed adod oda neki?Bajok vannak az értékrendeddel remélem ezért még valaki felpofoz!És tényleg ne saját hibádból tanulj,itt mindenki aki írt már rég túl vannak ezeken a dolgokon tudják hogy miről írnak ,mint azt ahogy Én is!!!

2011. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim válasza:
Hát anyukám jó hülye lehetsz, ha ezt beveszed! Ennyire ne legyél naiv.... Kiveszem... Aha...A részét is kiveszi majd a terhességből???:S
2011. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Hogy beindult a kis 17 éves szűzfa..ú ...
2011. nov. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!