Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez igaz lehet? Mit tegyek?

Ez igaz lehet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy ha egy lány elveszíti a szüzességét akkor megnő az önbizalma.Legalább is ezt mondta nekem egy fiú.meg hogy feküdjek le vele és segít az önbizalomban ez.
2011. nov. 2. 17:53
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
kapásból 50% az esély,hogy terhes leszel,ha kiszállásos módszerrel csináljátok....
2011. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

najo ez kamukérdés...áááááááá

aranyos srác.... akkor dugasd meg magad azt ha jön a gyerek ne lepödj meg. olvass védekezésröl mielött hüyleséget csinálsz!!!! semmi sem garancia hogy kiveszi, mondhat bármit, mellesleg az elöváladékban is lehet ondo és akkor már hiába veszi ki!!!

mi figyelmeztettünk.... innentöl fogva le vagy szarva nem érdekelsz. ha ilyen naiv hülye vagy akkor meg is érdemled!

2011. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
Melyik faluból vagy?
2011. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés.nekem ezt megígérte a srác
2011. nov. 2. 18:05
 15/45 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező?
2011. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:

ma 18:05


mit ígért meg ?

2011. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. Hát mondta hogy ha leszopnám nem tudna megállni ott és akkor is megdugna ha ellenkezek ha nem. de előtte kivenné nehogy teherbe essek.ezt megígérte nekem.
2011. nov. 2. 18:11
 18/45 anonim ***** válasza:

azt igérte meg hogy kiveszi idöben.

látom reménytelen eset vagy, ugyhogy aszondom dobd oda magad majd a magad kárán megtanulod. de nem értem minek teszed fel itt a kérdéseidet ha ugyis az van amit te elhatároztál?? 10en mondjuk hogy ne menj bele de te akkor is csak áradozol. akkor menj! de minek vársz tanácsot ha meg sem fogadod?


megigérte..... ha jön egy idegen és kér 100ret kölcsönbe és megigéri hogy holnap visszaadja azt is elhiszed? bár amilyen hülye vagy....

2011. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim válasza:
a szokásos "előtte kiveszem nehogy teherbe ess" duma legalább használjatok kotont!
2011. nov. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
Hülye vagy? Beveszel ilyet, tudod mikor fogja kivenni, amikor már késő! Ahhoz nagy gyakorlat és tapasztalat kell! Mik nem vannak és mit el nem hisznek, vagy elhisznek a mai csitrik!
2011. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!