Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 év felett járó szüzekről...

20 év felett járó szüzekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 09:34
1 2 3
 11/22 homo ludensz ***** válasza:
Annyi hogy ha a végén párt talál s az is hasonló "tapasztalatokkal" bír,akkor a kezdeti együttlét problémás,esetleg kiábrándító lesz.
2011. okt. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
59%
Ha csaj és jól néz ki a véleményem az hogy nagyon betenném neki :D de lehet hogy más is így van ezzel :) :D
2011. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Ha lányok, kér
2011. nov. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
59%
Ha lányok, kérem a telefonszámukat. :)
2011. nov. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Gaus válasza:
100%
semmiről sem maradt le, nem kell a dolgok elé sietni!
2011. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
89%
Az, hogy túlságosan nagy jelentőséget tulajdonítanak ennek a kérdésnek. -.-"
2011. nov. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
13%

nem irigylem a fos tinikorukat.

úgy kb 14-15 éves koromtól mindig volt barátnőm és azóta folyamatosan végigdugtam az életem és nagyon király volt. úúgyhogy sajnálom őket.

2011. nov. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
85%

Én 20 éves vagyok én 2 hónapja jött össze, de nem éreztem szégyennek. De egyáltalán nem sajnálom mert.. mert egyáltalán nem olyan nagy szám mint amit mindenhonnan hallani. Pontosan olyan amilyennek elképzeltem. Ezt mindenki döntse el maga hogy mikor akarja nekem az a véleményem.


10:19 - neked meg csak gratulálni tudok, te is abba az eszik alszik baszik kategóriába tartozol amit gyűlölök.

2011. nov. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
0%

Angyalbögyörőm:

Attól függ, lányról vagy fiúról van szó. Szerintem ma már elég ódivatú, az hogyha valaki 20 év felett is szűz. Szerintem 20 év alatt meg kell történnie. Úgy az igazi. :) De gondoljunk csak a régi időkre, ott is csak akkor lehetett szeretkezni, ha már házastársak voltak... Mindenkinek eljön majd a megfelelő alkalom.

Tschüs!

2011. nov. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 szpeti1991 válasza:
100%

Én 20 év feletti szűz vagyok. A társaságomban nem tudják, mert annak ellenére nem viszonyulok máshogy a szexuális témakörhöz, s vagyok elég tájékozott, hogy csak a házasság után szeretném elveszíteni a szüzességem. Elég "ódivatú" dolog, de lassan már maga a házasság is az... Szóval, néha nem tudok hozzászólni a témához, de akkor vigyorgok és röhögök a poénokon, máskor meg én magam gerjesztem a szexuális jellegű témákat, poénkodást.

Ergo, olyan vagyok, mint egy átlagos ember...

2011. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!