Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem ér hozzám azóta?...

Miért nem ér hozzám azóta? (többi lent! )

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és van egy 8 hónapos kapcsolatom.. 2hete leakartunk feküdni egymással,( mind2en szüzek vagyunk)de nem állt fel neki, és azóta hozzám se nyúl semmi petting semmi.:/ miért van ez?
2011. szept. 18. 15:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%
Ne hari fluor de majd veled is csinálom szárazon..SP.
2011. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
és ő mit mondott erre?
2011. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
azt hogy jojo.. de közben láthatóan zavarta.. és most nemtudok mit csinálni :/
2011. szept. 18. 16:06
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
legyél vele megértő, simogasd, kérdezd meg hogy mihez lenne kedve... egy idő után vagy elül benne ez az egész, vagy elkezd róla beszélni, és akkor megoldhatjátok.
2011. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

egyetértek:) te légy vele nagyon nyitott, éreztesd, hogy ez nem nagy ügy, előfordul, próbélj vele beszélni, de ha nem akar, akkor itt nincs mit többet tenni, majd jön az magától is. remélhetőleg. nálunk a barátom egy ideig túl hamar sült el, és azt hitte, ezzel beégett előttem, nem nyúlt hozzám 3 hétig.. aztán magától kezdett tenni a dologért, és megérte biztatni közben, mert utána odajött megbeszélni és tudta hogy nem tartom égőnek.

sok szerencsét!:)


(amúgy ti jó hülyék vagytok :DDDDDD)

2011. szept. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

a "mindenki" és a "bárkivel" kicsit túlzás azért. Inkább az önbizalom hiányosokkal, kik nincsenek megelégedve önmagukkal. Ha az első együttlét akkor okozhatja stresszelés is, vagy lehet elkapkodtátok. Ha az van a fejében hogy gyorsan kell, mert jönnek haza a szülők x óra múlva, vagy a húgod/testvére ott van a másik szobában és mi van ha nem tud aludni és bejön hozzátok akkor máris negatív hatással lesz rá.


Ha tabuk nélkül beszélgettek, akkor ezt is meg lehet beszélni. Más helyszínt és időt választani, nyugodt körülményeket. És nem elkapkodni a dolgot.

2011. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

az az sp-s történet haláli! Ti tényleg nem vagytok normálisak! XDDD Nem értem, miért kell lepontozni... Nincs humorérzéketek? Tudom, hogy nincs köze a témához, de jött sok hasznos válasz, akkor miért ne lehetne baromkodni? Pláne, hogy ez nem olyan, mint a szokásos bunkó dumák, hanem tényleg humoros. Ezt muszáj volt elmondanom, mert ez volt a kedvenc gyakorikérdésekes posztom mostanában.


Kérdező: sajnos nem nagyon tudok haznos válasszal szolgálni... Szűz vagyok még, bár van barátom, es petting is volt már. Nem igazán tudom, mit tennék ha olyan helyzetbe kerülnék, mint te... Talán megpróbálnám valahogy elérni, hogy elmondja, mi a probléma, és megbeszélném vele, hiszen az egyenes beszéd híve vagyok...

17/N

2011. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Azta ,flour,mm gyertek máá' fasznyalodába.Van egy ember és azt monda ingyen belehet neki nyelni... szal sztem ne hagyjátok ki...


sp

2011. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
kicsit drasztikusan hangzik ,de szerintem izgasd fel , az megnöveli az önbizalmát .
2011. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom tanácsolni, hogy próbáld megbeszélni vele. Ha ez nem sikerül, akkor is maradj nyitott, és ha kettesben vagytok bújj hozzá, simogasd, csókolgasd, talán ha látja, hogy kezdeményező vagy akkor nem fogja azt gondolni, hogy beégett. Ha viszont olyankor is negatívan reagál (elhúzódik stb.) akkor ne erőltesd, majd jön magától!
2011. szept. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!