Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek le feküdjek vele?...

Szerintetek le feküdjek vele? Vagy még korai lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 éves lány vagyok, és a barátom 16 éves.

1,5 éve együtt vagyunk. Már pettingeltünk, de behatolás még nem történt. Nagyon szeretjük egymást, és egyre jobban kívánjuk a másikat testileg. Beszéltünk már "arról", de úgy voltunk vele, hogy kivárjuk a megfelelő pillanatot.

Én nagyon szeretem őt, és úgy érzem készen állok az első alkalomra :)

Szerintetek korai lenne?


2011. szept. 10. 21:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj 1,5 év azt jelenti 13 évesen összejöttél vele,nagyon korai ilyenkor pasizni,ha ezt nézzük akkor nem számít a 1,5 év.15 évesen még gyerek vagy éretlen(bár erre úgyis az a válasz hogy érettebb a koromnál,de mindenki ezt mondja)fejlődésben vagy,nem kell elkapkodni,a szex nem olyan amit minél hamarabb csinálni kell,várj még 2 évet ha a barátod is vár akkor szeret téged.Gondolkozz itt kérdezed meg na ugye hogy neked még egyátalán nem kéne szexelni senkivel?!
2011. szept. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Sokan azt írtátok, hogy ha már 1,5 fél éve együtt vagyunk, akkor naná, hogy feküdjünk le... Bocs, de 13,5 évesen nemcsoda hogynem feküdtem le vele.

Meg azért írtam ki a kérdést, hogy szerintetek nem lenne ez még korai. 15 vagyok, de még az évben 16 leszek..

2011. szept. 11. 16:32
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én véleményem az, hogy csak egy valakire hallgass ebben a dologban és az Te magad vagy!

Amit mérlegelned kell az viszont a következő!Szerelmes vagy-e? Kívánod-e? Megbízható-e a fiú? Fel vagytok-e készülve a dologra. (pl. nem kívánt terhesség)

Amennyiben ezekre a kérdésekre mind igenlő választ tudsz adni magadnak, akkor nincs oka, hogy ne tedd!Még akkor is így van ez, ha bizonyára jobb volna pár évvel későbben! De ha Te éppen most vagy szerelmes? És ha akkor meg nem leszel? Szóval sok itt a kérdés! Ezért ebben mindenki maga döntsön, hiszen a saját bőrét viszi a vásárra!

A kibicnek meg semmi sem drága!

2011. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 BlackSword ***** válasza:
Már bocs pici lány... De senki sem azt írta, hogy másfél évvel ezelőtt kellett volna lefeküdnöd vele, hanem azt, hogy most már itt az ideje, hogy másfél év elteltével megtedd 15 évesen, főleg, hogy lassan 16 leszel...
2011. szept. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
mért kéne most lefeküdnie vele ebben a korban nem számít a másfél év még csak egy 15 éves gyerek,sztem nyugodtan várhat még legalább 1 évet,amúgy is nem itt kérdezné meg ha biztos lenne agában
2011. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 BlackSword ***** válasza:
41%
Mi az, hogy ebben a korban??? Nem fiatal már... És igen is ebben a korban is a másfél év az másfél év??? Mégis mikor kezdje el a nemi életet??? 30 évesen??? Akkor aztán tele lesz gátlásokkal, mert "bénázni fogok" meg miegymás...
2011. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
te miről beszélsz egy 15 éves az még fiatal gyerek ha 17-18-20 évesen kezdi sincs lemaradva,érdekes a felfogásod neked,17 év alatt igenis korai bár mennyi ideje is járnak
2011. szept. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!