Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerinted melyik gázabb?...

Szerinted melyik gázabb? (2kérdés)

Figyelt kérdés

Melyik a gázabb?

13 évesen veszti el egy lány a szüzességét vagy 30 évesen még szűz?


13 évesen veszti el a szüzességét egy fiú vagy 30 évesen még szűz?


2011. szept. 8. 14:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem (lány létemre), hogy a szüzesség miért gázabb férfiak esetében, mint nőknél. Szerintem ez rohadtul nem a nem függvénye, de mindegy.

Osztom a többség véleményét. Mindkettő "gáz" valamennyire, de mivel míg a második opció több okból kifolyólag is lehetséges, a 13 évesen való szexelésnek valószínűsíthető az apropója (manapság divat koravénnek lenni).

Summa summarum: Gyerekként gázabb.

2011. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
32%
Mind a kettő kérdésnél gáz mind a két életkor. 13 évesen még nem elég érett. 30 évesen meg vonuljon el a világtól egy zárdába vagy álljon be szerzetesnek és szopják le Jézust.
2011. szept. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

"Én sem értem (lány létemre), hogy a szüzesség miért gázabb férfiak esetében, mint nőknél. "


Akkor elmondom. Miattatok. Neked is sokkal izgalmasabb egy fickó, aki vagányabb, nagy hangúbb, jó a dumája, és tudod, hogy több nővel lefeküdt, mint aki szűz, zavarban van, ha beszélsz vele, és félénk. Mivel gyerekként az utóbbi kategória voltam, pontosan éreztem, hogy mi a különbség.


AMi a nőket illeti, esetükben fennáll az "elhasználtság2 veszélye.


Egy nő akkor érdekes, ha minél kevesebb palija volt. A férfiaknál ez pont fordítva igaz.

2011. okt. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!