Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért kérdezték meg 3-an is?

Miért kérdezték meg 3-an is?

Figyelt kérdés

21/F vagyok és egymástól teljesen különlévő lány kérdezte tőlem, szinte szóról-szóra ugyanúgy, hogy voltam-e már lánnyal.

Miért kérdeznek ilyet? Egyáltalán mi közük van hozzá?


2011. szept. 3. 14:46
1 2
 11/17 anonim válasza:

Én azért kérdezném meg, mert én is az vagyok és emiatt érdekel, hogy másokkal mi a helyzet.

Mondjuk valószínűleg ők nem ezért tették :D Fogalmam sincs, miért.

23/L

2011. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Talán olyan szűzies a megjelenésed és kíváncsiak, hogy olyan vagy-e , mint ahogy látszol. (úgy értem, ha olyan vagy, mint vmelyik srác az agymenőkből, róluk süt, h tapasztalatlanok.)
2011. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

tőlem is kérdezték sokszor pl gimiben... de azok csak azért mert tudták hogy nem, és csak röhögni akartak... gyökér osztálytársaimnak ezvolt az egyik szórakozásuk...


más: amikor barátnőmnek nekiszögeztem hogy szűz e még, és mondta hogy igen, akk természetesen visszakérdezett, hogy és én hány lánnyal voltam már. és nemigazán akarta elhinni hogy eggyel se...

de korábban is ahány lánnyal szóbakerült, egyik se akarta elhinni hogy szüz vagyok. szal kinézetre bizt nem mondták volna meg, rólam legalábbis...

22/f

2011. szept. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Azért kérdeznek iylet, mert kíváncsiak, hogy voltál-e már lánnyal!XD
2011. szept. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én pl. azért kérdezném meg, mert jó tudni, hogy én leszek-e az első, aminek örülnék vagy épp már a 10edik, mert az már nagyon nem jó. De ezt csak akkor kérdezném, ha esetleg "összejövőben" van a dolog, vagy nagyon jó barátom az illető.
2011. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát,csak egyszerüenn megkérdezték szűz vagy-e még:)
2011. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pletykatéma voltál vszín.
2011. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!