Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagy baj, hogy véreztem? :/...

Nagy baj, hogy véreztem? :/ Kérlek írjatok minél hamarabb.

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok és eddig maximum egy újjal ujjaztam magam. Ez nem is fájt. Egy tárgyat, amin semmi olyan nincs, ami felsérthetne dugdostam magamba. Ez kb. másfél újnyi vastag. Gyorsan mozgattam és eléggé fájt. Nem nyomtam be teljesen, mert egy ponton túl már nem akart menni. Én úgy gondolom a szűzhártyám miatt.

Egyszercsak azt vettem észre, hogx egy kicsit véres a tárgy. Ez most azért, mert a szűzhártyám megsérült? Vagy megsértettem magam?

Ugye csak a szűzhártyám miatt véreztem? Nem nagyon vérzett csak egy csöppet.

Köszi a válaszokat előre is! =)

(ja és bocsi, ha hibásan írtam csak kissé ideges vagyok)


2011. aug. 25. 03:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Első vok...ha nem tudsz kűldeni privit akk ide urom az MSN cimem: adamdalnoki@freemail.hu
2011. aug. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Látom, már felvettél. Elérhetőben vagy? Nem látlak.
2011. aug. 25. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hű, erre a inquisitiveman-ra elég szaftos dolgokat ad ki a gugli, szegény szűz kislány most jól kifogta. :)
2011. aug. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Képzeld nem fogtam ki, mert nagyon sokat segített nekem és nagyon kedves is. Nincs vele semmi baj.

És köszönöm szépen a segítségwt, nagyon-nagyon sokat segített. :D

2011. aug. 25. 04:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!