Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagy baj, hogy véreztem? :/...

Nagy baj, hogy véreztem? :/ Kérlek írjatok minél hamarabb.

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok és eddig maximum egy újjal ujjaztam magam. Ez nem is fájt. Egy tárgyat, amin semmi olyan nincs, ami felsérthetne dugdostam magamba. Ez kb. másfél újnyi vastag. Gyorsan mozgattam és eléggé fájt. Nem nyomtam be teljesen, mert egy ponton túl már nem akart menni. Én úgy gondolom a szűzhártyám miatt.

Egyszercsak azt vettem észre, hogx egy kicsit véres a tárgy. Ez most azért, mert a szűzhártyám megsérült? Vagy megsértettem magam?

Ugye csak a szűzhártyám miatt véreztem? Nem nagyon vérzett csak egy csöppet.

Köszi a válaszokat előre is! =)

(ja és bocsi, ha hibásan írtam csak kissé ideges vagyok)


2011. aug. 25. 03:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy baj-e hogy véreztél. Ha csak a szűzhártyád vérzett, az nem baj, max megrepedt. Legalább nem fog fájni úgy, mikor először szexelsz.

De nem tudni ennyiből, hogy mid vérzett pontosan.


Ám az biztos, hogy nem a szűzhártyád miatt nem tudtad azt a tárgyat bentebb dugni. Ha írsz nekem is privátot (elküldhetnéd az MSN címedet is), akkor szívesen beszélgetek veled erről, hátha rájövünk, hogy mi történt pontosan.

2011. aug. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Akkor most megkellen ilyednem? Esetleg ha felsértett lehet belőle baj? Vagy most mi van? Anyumnak nem akarok szólni, mert erről semmit se tud és nem is díjjazná.

nagy gáz lehet? Ha nem áj az jót jelent?

A másik emberkének nem tudtam privit küldeni. :S

2011. aug. 25. 03:34
 13/24 A kérdező kommentje:
*fáj
2011. aug. 25. 03:35
 14/24 anonim ***** válasza:

Nem kell ám úgy megijedni! :)


Ha nagy baj lenne, az valószínüleg fájna. AMúgy mégnem jött meg a privát leveled. Nekem is küldtél? Próbáld meg légyszi újra.

2011. aug. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Első vok. H h nem tudtál küldeni ? :O én nemtok nekes mer nem engeded. Ugy van beállitva Neked
2011. aug. 25. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Most küldtem el neked a privit. :)
2011. aug. 25. 03:37
 17/24 A kérdező kommentje:
Am hol kell nézni a Privát üzeneteket?
2011. aug. 25. 03:38
 18/24 anonim ***** válasza:

Figyu. Mivel émg most sem jött meg a privát leveled, ezért megadom az MSN címem, vegyél fel ha gondolod:


inquisitiveman@hotmail.hu

2011. aug. 25. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
A privát üzeneteket az e-mail címeden tudod megnézni. Azaz csak tudnád, de neked úgy van most beállítva, hogy ne tudjunk küldeni privátot.
2011. aug. 25. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Felvettelek. :)
2011. aug. 25. 03:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!