Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Átszakadhatott már a szűzhártyám?

Átszakadhatott már a szűzhártyám?

Figyelt kérdés

Aerobikozom 7 éve. Spárgázni tudok, sokat ugrálunk, erősítünk, nyújtunk. Nagy az esélye, hogy már átszakadt? És ha igen, akkor az első együttlétkor nem fog vérezni? Tudom, hogy ez egyénfüggő is. Köszi

17L


2011. aug. 11. 00:26
1 2 3
 11/23 RaksashaGirl ***** válasza:
Igenis előfordulhat hogy átszakad.. De egyénfüggő az is, hogy vérzik-e vagy sem.. Nekem pl nem vérzett még soha. :) Amúgy előfordulhatott, a sok ugrabugra állítólag megteszi a hatását.. De az is lehet hogy nem. :)
2011. aug. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, néha látok olyan kérdéseket, hogy kiesik a szemem. Nem jártatok be biosz órára, vagy mi van veletek?
2011. aug. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
háát. sztem ez akkor fog kiderülni. ha már túl leszel az első alkalmon :)
2011. aug. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
Szia, nem, nem szakadhat át. 100%, hogy szűz vagy, amennyiben nem volt még semmilyen szexuális kapcsolatod, amely során behatolhatott a férfi valamilyen módon a hüvelyedbe (vagy segédeszköz, stb.).
2011. aug. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Igen, kiszakadhat, főleg a lovaglástól.

Én egy olyan (közel-keleti) országban élek, ahol a lányoknak szűzen kell férjhez menniük. Ezt a nászéjszaka után közvetlen, a férj családjából pár nőrokon ellenőrzi. Ha nem vérzik, akkor jajj a szegény lánynak, noha orvosok hívják fel a figyelmet arra, hogy a lányok zömének már sérült a szűzhártyája, mire férjhez megy.

És ha nem is sérült, akkor sem biztos, hogy vérezni fog az első alkalomnál.

Ha ezt mindenki tudná, akkor nem hurcolnának meg itt annyi ártatlan lányt...

2011. aug. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Azzal tisztában vagyok, hogy addig vagyok szűz, amíg férfi nem hatol belém. Viszont úgy hallottam, maga a szűzhártya megrepedhet,átszakadhat sporttól. És az aerobik elég intenzív sport.
2011. aug. 11. 00:36
 17/23 anonim ***** válasza:
Hol van ez a Közel-Kelet, hogy ennyire ilyen törvények vannak ott?
2011. aug. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Biztos, hogy nem szakadt át a szűzhártyád. Az tényleg csak akkor következik be, ha valami oda felcsúszik... A vérzés... nos, mint már előttem írták sokan, nem mindenkinél vérzik az első alkalommal, pl. nekem sem volt ilyenben részem.
2011. aug. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

0:35 vagyok. Ez nem törvény, hanem tradíció.


[link]


A 2. bekezdést olvasd el. Sajnos nagyon sokan abban vannak, hogy csak akkor repedhet meg a szűzhártya, ha valami behatol a hüvelybe. Én nem tudom, hogy ezt mire alapozzák... De tény: a sportol is kiszakadhat.

2011. aug. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Simán átszakadhat.Főleg tánctól tapasztalat úgyhogy nem kell leugatni...
2011. aug. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!