Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Átszakadhatott a szűzhártyám?

Átszakadhatott a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
Tegnap este masztiztam és amikor eléggé benedvesedtem, úgy gondoltam megpróbálom magam ujjazni is. Egy ujjal kezdtem, először kicsit érdekesen ment be aztán belejöttem. Aztán áttértem két újra, fájt kicsit és nem volt túl kellemes. Reggel amikor felkeltem volt 2 vércsepp a bugyimon. Átszakadhatott a szűzhártyám? És ha átszakadt akkor már ha majd szexelek nem fog annyira fájni és nem fogok vérezni se?
2010. jan. 3. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha bement két ujjad, akkor amúgy se lesz vészes az elő:)

Lehet, hogy csak megrepedt picit.

2010. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
sőt szerintem csak megsértetted !
2010. jan. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább csak megsértetted, de az jó hír, ha két újjad befér különösebb fájdalom nélkül.
2010. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

biztos berepedt.

ennél biztosan nem lesz rosszabb, amikor majd rendesen szexelsz.

ha a két ujjadnál vastagabb tárgy (pénisz) hatol be, akkor még repedhet, ugyanis több helyen kell berepednie, hogy teljesen szabaddá tegye az utat.

2010. jan. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Azt mondják az orvosok, hogy egy nagy megerőltetéstől is átszakadhat. Benne van a pakliban. Kérdezd a nőgyógyászt!
2010. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem szakad az át, mégcsak meg sem sértetted! hiszen a szűzhártya nem 3-5 centire van a hüvely bemenetelétől, legalább 10-12centire--pl.tampont is ha felrakod nem megy az el a szűzhártyáig. nemhiszem, hogy az ujjaid 10 centisek:) biztos a körmöddel picit megsértetted magad belölről vagy ilyesmi lehet a vérzésed oka.
2010. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsónak:

a szűzhártya a hüvely nyílását veszi körül. (NEM bent van mélyen.)

F

2010. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Basszus ki az a f...sz aki azt állítja, hogy a szűzhártya 10-12 cm re van???? az egész hüvely annyi...:DD ( te se jártál még szűz nunóban)...

Kedves kérdező nyugi nyugi...ezután a dugás egy kész élvezet lesz!?D

2010. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ne hülyéskedj! terhes lettél, ez nyilvánvaló!!!
2010. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!