Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiúk megbecsülik még a szűz...

A fiúk megbecsülik még a szűz lányokat? (lent, több)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy a környezetemben lévő korombeli lányok között sokan nem szűzek, és azon gondolkodtam, hogy 15 évesen ez nem korai?

Mert én szűz vagyok, és 15éves, és én ezt igy különlegesen szeretném, és még akkor is csak komoly kapcsolatban.


2011. aug. 9. 00:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én csak a szüzeket becsülöm. Pontosabban azt, akinek megvan az önuralma, hogy uralkodjon a vágyain.
2011. aug. 11. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor veszítsd el, amikor Te gondolod, ne amikor más mondja, hogy már itt az ideje. Én megbecsülném, másfelől viszont nem a legjobb dolog, ha összejövök egy lánnyal, és még egy évet kelljen rá várnom, hogy szeretkezzünk. De azthiszem, 15 évesen még bőven belefér jó pár év várakozás, azalatt meg akad pasi is, komoly is, meg nem is.
2012. aug. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én is szűz vagyok még 21/L

de biztos nem kéne 1 évet várni, amíg beadom a derekam.Ha tetszik a srác én is alig várnám, hogy történjen valami.

A tizenéveseknél ez még oké de 20 fölött szerintem eléggé kényes lehet az a csaj, akire még ennyit kell várni.

2013. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!