Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok még, a bnőm is,...

Szűz vagyok még, a bnőm is, megbízok benne, de szeretnék majd az első együttlétnél erről meggyőződni, hogy még ő is tényleg "tiszta". Lesz ennek majd valami félreismerhetetlen bizonyítéka, hogy ő még nem vesztette el?

Figyelt kérdés
Még nem volt előtte bnőm, és a bnőmnek sem volt előttem barátja. Sajnos a mai világban a legtöbb lány átlag 14 éves korban már elveszti a szüzességét, a bnőm már elmúlt 17 is, ezért kicsit "félek" úgymond, hogy talán már ő sem "tiszta".
2009. ápr. 9. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"megbízok benne, de..." ez jól hangzott... bővebben nem kommentálom mert nem ez a kérdés.

Ha szűz vagy úgysem igen fogod felismerni a jeleket, mert nem tudod milyen szűz lánnyal és milyen olyannal, aki nem az.

Tudod hol a szűzhártya? Az fog átszakadni az első együttlétkor. Fájdalommal jár, esetenként kevés vérzéssel. de nem mindenkinél. Szerintem egyértelmű jel nincs.

21(L)

2009. ápr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

"tiszta", "meggyőződni", "bizonyíték" nem mondom.

Nem fogsz bizonyítékot találni, marad a "megbízom benne".

És ha nem lenne az, akkor mi van, akkor nem szereted?

2009. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha megbíznál benne nem tetted volna fel a kérdést...gáz vagy, már bocsi...
2009. ápr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Soha semmi gond nem volt, egyszer sem hazudott még nekem, mindig is megbízhattam benne. Sokszor mondta már, hogy örül neki, hogy még szűz, és hogy nem akarja elsietni a dolgot. De ezt már elég sokszor elmondja, pedig érdekes, hogy szóba sem került még a szex köztünk, pedig már elég régóta együtt vagyunk. Nekem csak ez a furcsa, hogy ennyire, és ennyiszer mondja nekem, hogy még nem volt senkivel. Egyébként ha már nem az, akkor igen, igazad van, már nem szeretem annyira mint eddig. Nem azért, mert nem szűz, hanem azért, mert az ellenkezőjét állította.
2009. ápr. 9. 12:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy azzal, hogy ilyen sokszor mondta, még úgy is, hogy nem volt téma, arra célzott, hogy veled szeretné elveszteni?
2009. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
jézusom te még nem nőttél fel egy kapcsolathoz barátocskám...mik a jelei hogy szűz??? a vak is észrevesz egy szűzhártyát...vagy talán még nem is láttad a punciját???uristen semmi petting semmi simi nem volt... valami előjátékot azér csinálhatnátok...a15 éves kiscsajok is tudják hogy kell pettingelni...nekem ne mond hogy ugy akarsz vele először szexelni hogy meg se nézed neki...a puncinál nincs szebb és finomabb dolog a világon...amugy meg ha vak lennél akkor is éreznéd hogy szűz e...még megfelelő felizgatás után is iszonyatos szők legalábbis az én tapasztalatom alapján sőt még a 2.-3. eggyüttlét sem volt zökkenőmentes...nade mivan ha kiderül hogy a kiscsaj már nem szűz...összedől a világ? nem hinném...véleményem szerint jobban járnál ha a csaj már tapasztalt így nagy valószínűséggel nem okozol fájdalamt...de mint az elején mondtam nem érdemled meg
2009. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egyrészt azért mondogatja ennyizsre, mert fontos vagy neki és veled szeretné. Arra még nem gondoltál, hogy esetleg izgul emiatt? Én idegességemben sokszor elmondok dolgokat.

És mondjuk szerintem egyik szavaddal ütöd a másikat...

2009. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Van egy kérdésem:

Miért lényeg, hogy szűz legyen?

Csak egy példa: szexeltek. utána mondjuk rá egy évre szakítotok. Utána már nem fog vele járni senki a te olvasatodban, mert nem szűz?

A te fejedbe is beoltották, hogy "a szüzesség, érték, meg vigyázz rá stb?"


Welcome to the real world. Nőjél fel kisfiam

2009. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondja százszor hogy szűz az azért lehet mert így próbálja tudatni hogy fél egy kicsit a dologtól, és így akar felkészíteni hogy vigyázz majd rá, ne legyél durva, stb. Az első nem könnyű, fájdalmas lehet neki, szerintem mindenképp észreveszed majd. Különben is minek hazudná hogy szűz ha nem az? De egyáltalán nem úgy tűnik hogy bízol benne...
2009. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

van egy jó receptem neked.

Hozzávalók:*1 db pisztoly

*1 db töltény

*1 db fej(lehetőleg a tied)

elkészítés: A töltényt tedd a pisztolyba,óvatosan,nehogy megsérüljön egy élőlény,húzd fel,emeld a receptben leírt fejhez és LŐDD TARKÓN MAGAD!!!!

2009. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!