Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi idő elteltével és hány...

Mennyi idő elteltével és hány évesen feküdtél le először a barátoddal/barátnőddel? Jó volt? Megbántad?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 17:45
1 2 3
 21/29 juhuu válasza:

1,5 hónap után feküdtem le vele.16 voltam.

nagyon jó volt nem bántam meg.és most vagyunk együtt 9 hónapja és a menyasszonya vagyok.(félévesek voltunk eljegyzett) :) és megbizok benne ő is bennem.:)

2011. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:

4 hónap után, majdnem 16 voltam, ő 20.

Nem bántam meg, bár megmondom őszintén annyira nem is emlékszem az elsőre, akkor még nem volt olyan élvezetes a dolog, mint most, mert nem tudtam annyira elengedni magam.

5 éve vele vagyok :)

2011. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
amúgy így olvasom a válaszokat,és eszembe jutott,hogy máskor,mikor látok ilyen kérdéseket kiírva hogy lefeküdt a 15 éves lány a barátjával,erre kapta a kommenteket hogy milyen egy k.rva meg menjen barbizni ... hát ahoz képest itt elég sokan vannak akik ilyen 15-16 éves körül feküdtek le és még mindig együtt vannak :D
2011. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

1 év után, én majdnem 18 voltam, Ő 19 múlt. Csodálatos volt, életem egyik legszebb éjszakája. Sose fogom megbánni :) Azóta is együtt vagyunk és dúl a szerelem :)

20/L

2011. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

1 év után feküdtem le vele,16. szülinapom előtt pár nappal.egyáltalán nem bántam meg,nagyon jó és kerek a kapcsolatunk immáron már lassan 3 éve együtt vagyunk :) és remélem még nagyon-nagyon sokáig ez így is marad

18/L

2011. júl. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

18 és fél évesen, a srác 23 éves. Éppen nem jártunk...

Előtte úgy másfél évvel jártunk három hétig, aztán rájöttünk, hogy nem megy a dolog.

Később újra felvette velem a kapcsolatot. Jelenleg valamivel több mint két hónapja vagyunk együtt, de úgy jóban rosszban. Négy és fél hónapig a "szeretője/testi-lelki jóbarátja" voltam, és csak utána döntöttünk úgy, hogy legyen ebből igazi mély kapcsolat. Eddig bejött, boldogok vagyunk, és nagyon szeretjük egymást. Mire szexre került sor kiismertem rendesen, és tudtam mibe kezdek bele. Volt rizikófaktor bőven, de eddig nem bántam meg, és úgy érzem nem is fogom.

2011. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

4 hónap után... én 16/L o 19/F voltunk... nem nem volt jó...fájt..s meg is bántam, hogy pont akkor és ott tortént

17/L

2011. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
'09 februárjának végén ismertem meg, de nem beszélgettünk. áprilisban kezdtünk msnezni egy hétig, majd találkoztunk, egyik este eljött hozzám. másnap elmentem hozzá és lefeküdtünk. 16 voltam, azóta is együtt vagyunk. =)
2011. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Én a fizika tanárommal voltam először, és 3hete ismertem már, amikor megtörtént... de jó volt.
2011. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!