Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm hétvégén elvesztett...

A barátnőm hétvégén elvesztette a szüzességét egy buliban, és nem használtak óvszert. Lehet baj?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőm hétvégén lefeküdt egy fiúval,még szűz volt. Nem használtak óvszert. A fiú nem benne élvezett el, de az aktus közben juthatott sperma a hüvelyébe. Lehet baj?
2011. júl. 21. 12:01
1 2 3
 11/22 Smartguy86 ***** válasza:
50%

Ha rólad szól a kérdés, akkor miért így teszed fel, hogy "egy barátnőm". Ki hiszi el, hogy téged annyira foglalkoztat barátnőd esete, hogy te teszed fel helyette a kérdést - persze ő közben szarik bele. Ugyanmár...


Szopás, ha hülye voltál, vállald a következményeket!

2011. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem én voltam.. mi van? Nem foglalkozhatok a barátnőmmel? Igen is féltem. Amúgy meg teljesen mindegy, hogy kivolt. Gondoljatok amit akartok.. Csak a válaszokra vagyunk kíváncsiak.
2011. júl. 21. 12:11
 13/22 anonim ***** válasza:
Kérdező te se a nyugodságodról vagy híres:) Miért érdekel téged a barátnőd szexuális élete? Miközöd hozzá? Amúgy baj akkor lehet, ha nem akar gyereket. Nem valószínű, hogy teherbe esett, de legközelebb figyeljen oda és ne buliban veszítese el valaki a szüzességét ismeretlennel.
2011. júl. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
LOL, rıbanc.
2011. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 napietus ***** válasza:
igazából mind1 kiről van szó. hülye volt. lehet terhes vagy nemi beteg is. utóbbit meg is érdemelné, egy jókis trippert pl., előbbit nem, sajnálnám a gyereket.
2011. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
53%
Merre vannak ilyen jó bulik?
2011. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%

Nyugi, semmi baj nem lehet, minden a legnagyobb rendben van! :) Ha fiu lesz: Gyozike, Rafael, Hose Armando neveket javasolnam,.

Ha pedig lany akkor Esmeralda,Dzsenifer,


Az ertelmi szinteteket behatarolva latatlanul rendeltelek hozza titeket egy fajhoz es ugy adtam a neveket. Remelem tudtam sehiteni. :)

Jaj majdnem elfelejtettem! Uniszex, fajon beluli divatos nevek:

Lakatos Csarmander, Pokemon, Pikacsu

2011. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

A szüzességét egy buliban?


Meg is érdemelné, hogy terhes legyen a buta libája...

2011. júl. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%

Nem értem, mit számít, hogy a kérdező volt e vagy sem. Egyébként neki is teljesen mindegy, hogy egy arctalan, névtelen fórumon hazudik, vagy nem.

A "valószínű, hogy terhes" kijelentés baromi erős, de elképzelhető. Én a párommal évek óta megszakítással védekezem, és nem volt még baj. Az a feltételezés, hogy azonnal mindent összeszedett, az is bolhából elefánt. Ami viszont igaz, az az, hogy jobb félni, mint megijedni, szóval egy tesztet beér, meg legközelebb az eszével és ne a seggével gondolkozzon.

25/f

2011. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Menjen el a nőgyógyászához!! Amúgy is el kellene mennie hogy már csinálja és évenkénti vizsgálatokra, de legalább megvizsgálja és kiderül minden. Még meg is fertőződhetett valamivel. Úgyhogy!
2011. júl. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!