Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 10 hónapja vagyunk együtt a...

10 hónapja vagyunk együtt a barátnömmel (17/n és 17/f) és én már akarom az elsőt de ő nem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szóval, kb. fél éve hoztam neki fel a témát és azt mondta hogy, még elképzelni sem tudja. Sajnos ez most sincs másképp, még mindig nem tudja elképzelni sem pedig 10 hónapja vagyunk együtt. Igazából én türelmes vagyok, de nem nyugtat meg az a tudat hogy fél év alatt semmit sem változott a véleménye és lehet hogy pár év múlva sem fog. Csak ez bánt.
2011. júl. 11. 00:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Díjazandó hogy ennyi ideig kibírtad. A legjobb barátnőmet 15 éves korában 2 hónap után megfektette a 2 éves barátja, nem sokra rá szakítottak is mert a pasi csinált valami amit a csaj nem tud megbocsájtani (hogy mit azt nem tudom, de ő így fogalmazott).


Szóval ezért kapsz egy pirospontot!

2011. júl. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

22 éves barátja*

bocs elírtam:D

2011. júl. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
Keress valaki mást. Rendben van, hogy valaki tart az elsőtől, de azért 10 hónap 17 évesen mégis csak sok. Ráadásul semmire sem hajlandó és nem indokolja meg. Ha ő azzal jön, hogyha szereted, akkor nem erőlteted, akkor te is joggal mondhatod, hogyha szeretsz, akkor végre lefekszel velem. Gondolom ő is az a fajta csaj, aki nyűgnek tekinti a szexet. Adj neki egy rövid határ idejű ultimátumot. Ha addigra sem hajlandó kötélnek állni, akkor rúgd ki a p.csába, mert így csak szenvedni fogsz.
2011. júl. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Várok egy kicsit (még pár hónapot) és ha semmi sem történik és nem változik a véleménye, akkor közlöm vele hogy már túl sokat vártam és választhat. Ekkor is kap pár nap haladékot, ha akkor sem akkor ennyi sajnos. Az a baj hogy, 10 hónap alatt a szívemhez nőtt a csaj, aki egyébként nagyon jól néz ki.
2011. júl. 11. 10:07
 15/17 Gitarhero válasza:
53%
Hát barátom ez így gyászos lesz:) Én a helyedben férfi lennék és lepattintanám... Innen is látszik, hogy nem érdekled... mert ha érdekelnéd akkor feltudnád izgatni, vagy felcsigázni a kíváncsiságát, de ezt nem tudtad elérni nála.Keress másikat... a legjobban járható út!
2011. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nincs értelme ezeknek a határidőknek. Azt írod, hogy már eltelt 10 hónap esemény nélkül, erre te adnál neki még párat. Mégis mi a francért gondolná meg magát? Hirtelen megvilágosodik? Ha pedig közlöd vele, hogy kisanyám elegem van, véget vetek ennek, de kapsz még pár napot és mégis valami csoda folytán hajlandó lenne lefeküdni veled, abban sem lenne semmi köszönet. Nem lenne, mivel tapasztalatlan és csak feküdne ott mint egy fadarab, mert bizonyos szinten kényszer hatására cselekszik. Feltehetőleg az anyagi és v. érzelmi biztonság miatt van veled. Te is azt írod, hogy a szívedhez nőt és jól néz ki. Döntsd el mit akarsz egy csaj barátot, akivel lehet közös programokra menni és megbeszélni a problémát, vagy egy igazi barátnőt, akit meg is lehet néha napján dugni. Ha mindenki azt mondja, hogy keress valaki mást, még a csajok is, azért azon érdemes elgondolkozni. Így saját magadat is megfosztod attól, hogy valaki olyat találj, aki értékel annyira, hogy nem szopat majdnem egy évig.
2011. júl. 12. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Hm, erdekes ez. Nem lehet, hogy volt valami korabbi rossz elmenye ezzel kapcsolatban(eroszak,bantalmazas vagy olyan eset, hogy elozo baratja tulzottan eroltette vagy a szulei azt mondtak, hogy ez rossz/bunos dolog)? Igazabol mast nem tudok elkepzelni. En ha szeretek valakit, mindenhogy szeretni akarom. Raadasul 10 honap eleg sok ido ahhoz,hogy megbizzon benned.
2011. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!