Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire fáj az anális szüzess...

Mennyire fáj az anális szüzesség elvesztése fiúknál?

Figyelt kérdés
a szomszéd városban lakik egy srác, 28 éves, és azt mondta, hogy szeretné ha nála aludnék szombaton. egyszer csókolóztam vele. beszéltem az ismerőseivel, és azt mondták, hogy nála nincs kecmec, a dolgok közepébe vág. kicsit félek, hogy túl szűk leszek neki, mit tudok tenni addig? tényleg fájni fog? irassak kúpot magamnak? ettől melegnek fognak tartani a városban? baj, ha első éjszaka odaadom magam neki? kellek neki komolyra is? bocsánat hogy sokat kérdezek de itt ahol lakom, kevés meleg srácot ismerek
2011. júl. 7. 16:32
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
A biosz könyvben ritkán van benne hogy ánuszba, szájba és ha van akkor hüvelybe. Ezt még a irodalom és történelem szöveggyűjtemény is részletesebben tárgyalja.
2011. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
fúj
2011. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
inkább szivjátok le 1mást
2011. júl. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
próbáltad már csajjal? az nagyon jó!
2011. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Tényleg jó csajjal az análszex. ;)
2011. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:

Nem mindig fáj nagyon, csak kellemetlen, főleh ha egy vadállat a srác, mint akivel én voltam először. Ha sokan tudják, hogy hozzá mész akkor melegnek fognak nézni a környéken, de ha téged ez zavar akkor ne menj bele az egészbe. Amúgy meg minden a partner gyakorlottságán és az előkészítésen múlik.

25F

2011. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Figyu én tök idegenhez nem mennék el. Ha durván csinálja nagyon tud fájni és még nincs is mi megakadályozza. Mondd neki, hogy óvatos legyen ne szadistáskodjon, hogy jobban élvezze. Tényleg nagyon tud fájni, ha vadállat a másik.
2011. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 errre ***** válasza:

....

És csodálkoznak a melegek, ha lenézik őket..na vajon miért??mondjam??

Én legalább is elviselem őket, sőt, nem is zavar a jelenlétük..egy feltétellel!!!:ne mutogassák azt, hogy melegek...ne reklámozzák...Szóval nee és ne és ne!!!ne itt, ne az utcán, bent a lakásban!

2011. júl. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan gondolom, de annyival máshogy, hogy mindenkinek saját joga úgy felöltözni és úgy viselkedni ahogy akar törvényes kereteken belül. Ha ezt más provokálásnak veszi saját baja.

Amíg senki nem buzul mással az utcán senkinek nincs joga bármiért is beszólni neki.

2011. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

" homoszex+biszex+bikíváncsi=X%


És az a X% koronként csak a statisztikai hiba határon belül mozdult el. Azaz csak a felmérés eredményében, és nem a valóságban volt különbség.


Amúgy romában a nőies melegeket nagyon utálták és támadták. De ez már az ő dolguk jobbára. Tanulságos viszont hogy a férfiak nőiességét akkor sem szerették.

A görögök a öreg-öreg homoszex párokat pedig a pedofilokkal együtt halálraítélték, de a hebefil és ephebophil melegeket és párokat kifejezetten hasznosnak tartották a társadalomszámára."

2011. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!