Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire fáj az anális szüzess...

Mennyire fáj az anális szüzesség elvesztése fiúknál?

Figyelt kérdés
a szomszéd városban lakik egy srác, 28 éves, és azt mondta, hogy szeretné ha nála aludnék szombaton. egyszer csókolóztam vele. beszéltem az ismerőseivel, és azt mondták, hogy nála nincs kecmec, a dolgok közepébe vág. kicsit félek, hogy túl szűk leszek neki, mit tudok tenni addig? tényleg fájni fog? irassak kúpot magamnak? ettől melegnek fognak tartani a városban? baj, ha első éjszaka odaadom magam neki? kellek neki komolyra is? bocsánat hogy sokat kérdezek de itt ahol lakom, kevés meleg srácot ismerek
2011. júl. 7. 16:32
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

én ugyan lány vagyok, de elég tapasztalt a témában ahhoz, hogy tanácsot adhassak.:)

én már rég nem engedem senkinek, hogy ezt csinálja, sok okból kifolyólag, neked viszont ugyebár nincs más lyuk ott lent, szóval vagy oda, vagy sehova.:D


Én ezt sosem értettem a melegeknél, hogy hogy bírják rendszeresen...

Ugyan volt olyan fiúm, aki szerette, ha orál közben ujjazom a fenekét...


Amit tudod kell:

Ha egy ilyen erőszakos f.sszal fekszel le és pláne análról van szó, semmi jóra ne számíts.

Én a helyedben nem bántanám magamat.

Tudom, milyen érzés lehet, nekem is volt olyan pasim, akiért bármit megtettem, olyan szerelmes voltam.

Imádta az anált, sokszor nem vigyázott.

Síkosítót nemigen használtunk.

Imádott dolgokat dugdosni a fenekembe.

(Akkor még nem voltam 18, nem is értem, hogyan használhatta ki a naivságomat... ő 28 volt.)


Utólag iszonyat dühös vagyok rá, de főleg magamra, hogy ekkora gyökér voltam, hogy hagytam, hogy megalázzon.

Direkt úgy szop.tott, hogy hánytam. Élvezte.


A leírtak alapján a te kiszemelted sem lehet nagyon más karakter...


Ha megfogadod a tanácsom, türelmesen kivárod, amíg beléd szeret egy srác, nem egy ilyen bikával fekszel le.

Nem tudod, mire vállalkozol.

Nem simán fájni fog, ISZONYATOSAN fog fájni.


Szét is repedhetsz, és akkor irány a kórház.



Ha mégsem hallgatsz rám, és elmész, nagyon fontos, hogy lazulj el!

Ha lelkileg akarod, akkor könnyebb lesz.

Mivel 2 izomgyűrű van, amin át kell hatolni.

Az egyiket tudod szabályozni, kakinál is ezt nyitod/zárod.

A másiknak viszont idő kell, hogy táguljon, érdemes lenne előbb ujjazni magad kicsit, különben pokoli fájdalmat fogsz átélni, és nem viccelek!


Olyan rossz élményt szerzel, hogy évek munkája lehet, mire megint meg mert nyílni valakinek.


Érdemes előtte inni kicsit...


Óvszert mindenképp használjatok.


És a szavaidból azt érzem, hogy már vágysz egy kapcsolatra, csak ennek reményében adod oda magad a srácnak.

De hidd el nekem, az a srác mindent akar, csak kapcsolatot nem.

Párszor megdug, és lekoptat.


remélem, tudtam segíteni, és megfogadod a tanácsom, én sajnos már tudom, miről beszélek.


Ne hozd magad ilyen kiszolgáltatott helyzetbe.


Hány éves vagy amúgy?

2011. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Most olvastam hogy nincs kec mec nála belevág a dolgokba. Na az nagyon gáz, mert pont az elején kell lassúnak lenni mert ha bevágja akkor akár 3 órán át is szeszelhettek iszonyat fájni és égni fog. De ha lassan kezditek max 5 perc és akár órákon át élvezetes. De ha farok nem volt még benned akkor mindegy mivel próbálkozol, mert az izmok visszaszűkülnek és újra tágulniuk kell minden alkalommal.( jó nem ha napi 5 ször análoztok.)
2011. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Hát mindenki mondjon amit akar amíg én jobban érzem magam fiúval fiúként és utcán vagy emberek között nem buzulok és nem vernek agyon addig leszarom.
2011. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

ma 13:34-es Az az erőszakos párod mázlista macsó volt, a későbbiek meg durván lúzer, vesztes, puha p*csök.


Lúzerkémnek nem jár az ami a szemét, macsó állatnak. Ráadásul egy fialtabb lánytól kapta a menő manó.

2011. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

13:34-es vagyok...

az utolsónak:


Ez most irónia volt, hogy te komolyan így gondolod?


az a menő macsó annyira menő, hogy ma a kisujjamhoz sem érhetne.

szánalmas, alkoholista, kisebbségi komplexusos, anyaszomorító kis p.cs (vagy inkább p.csa).

családalapításra, párkapcsolatra, de egyáltalán az életre is alkalmatlan.


A mostani barátom pedig minden, csak nem szánalmas lúzer.

Kedves, FÉRFIAS, (úgy értem, nem attól érzi magát férfinak, hogy megaláz és érezteti, ki az erősebb,...), teljesen érett a családfő szerepére, kiegyensúlyozott, EGÉSZSÉGES LELKÜLETŰ, vicces, sportos, ugyanakkor elég laza, de nem rossz értelemben.:)

Szintén zenész és kutya meg bringaőrült, ami nálam nem utolsó szempont, mert így nem fogyunk ki a közös témából és tudja értékelni, ha pl. az alterációról beszélek.:D

Sokkal boldogabb vagyok, igazi nőnek érzem magam, van önbizalmam, ismerem már az értékeimet, el tudom képzelni, hogy működőképes családot alapítsunk.


A másik pasi meg most 30 éves, még 10 évig dugogatja a csajokat, de egyre rondábbakat, egyre hülyébbeket, talán néha akad még a horgára olyan naiv kis szerelmes tini mint én, de 40 felett azon kapja majd magát, hogy minden barátja családos lett, és senki nem iszik már annyit, nem a póker és a drogok jelentik a bulit...

És mocskosul egyedül lesz.

A szervezete leépül, már 28 évesen is olyan ráncai voltak hogy úristen...

Nem részletezem, szánalmas jelenség lesz.


Aki normális nő, az nem fog megmaradni mellette.


Sajnos sokan ma ilyenekkel is vállalnak családot, aztán csodálkoznak, hogy balul sül el a dolog...

2011. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:

Figyelj, szerintem is az lenne a jobb, ha keresnél egy olyan pasit magadnak, aki szerelemből dug meg, ez a pasi csak szexre akar téged, ezért nem fog odafigyelni rád, és ez nagyon kellemetlen lesz neked... ha zavar, hogy megtudják majd rólad, hogy meleg vagy, akkor ne mondd el senkinek a dolgot...Hidd el sokkal jobb ha egy olyan ember teszi a popsidba aki szerelmes beléd, mert akkor vigyázni fog rád.. Biztos helyes fiú vagy, fogsz ilyen srácot találni!

17/f meleg passzív

2011. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
szerintem meg az lenne a legjobb ha felapoznál 1 biosz könyvet, csak úgy mihez tartás végett...-.-"
2011. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Kedves előző a biosz könyveket a felvilágosodás (besötétedés) után írták, ezért kevésben van szó a homoszexualitásról.

Ha te mégis tudsz olyan biosz könyvet mondani ahol ezt normálisan tárgyalják, annak címét és szerzőjét szívesen várjuk.

2011. júl. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Kedves 13:34


Az előző megússza a családalapítást a mostani meg jó b@sszás helyet gyereket és kutyát pesztrálhat.

2011. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

13:14

azért kéne belenéznie 1-1 biosz könyvbe hogy lássa hogy hova (a p*nába) kell betennie a dákót

2011. júl. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!