Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meg akar ujjazni a barátom,...

Meg akar ujjazni a barátom, mire készüljek?

Figyelt kérdés
ha nem fogok benedvesedni eléggé akkor fájni fog?(szűz vagyok még)
2011. júl. 6. 20:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy elég nedves, akkor nyálazzon be.

Ha még meg sem simogatott ott (a jelek szerint), akkor ne az ujjazással kezdje, csak kívül simogasson.

Arra készülj, hogy kellemes lesz - szépen lassan engedd neki, ne azzal kezdje. Akkor nyisd csak szét a lábad, ha már jó ideje simogat és már jól érzed magad. Akkor már biztos elég nedves leszel magadtól is, és egész más érzés, mintha csak úgy neked esik.

2011. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk először a ciciddel foglalkozzon, s mikor már lazulsz, akkor lejjebb simogathat, aztán a bugyin keresztül, s utána belenyúlni a bugyiba, de csak finoman, alig-alig érintve. Sok pasi azt hiszi az baromira izgat minket hogy durr benyúlok, pedig egy finom érintés a csikló körül cefetül fel tud húzni. 5 perc ilyen finom simi után érzed hogy többet akarsz, és egyre beljebb engeded... de ha nem kezdő a fiú, érzi mi a helyzet és esetleg benyálazza az ujját, simán becsúszik.

Milyen érzés? Kicsit fura, elsőre nem élvezed. Vagy picit kellemetlen, vagy semmi különös. Aztán ráérzel, ha ügyes a pasi. :)

Mondjuk engem az ujjazás sose izgatott fel, de ha nyalják a csiklómat beindulok. Az valalmi eszméletlen jó érzés. A nyelv finomabb az ujjnál!

2011. júl. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első pár alkalom fájt, aztán hopp, bement kettő három, aztán más is :) Ha fáj is pár alkalom múlva már nem fog. Addigra te is eléggé fel leszel tüzelve és akarni fogod minél előbb :D
2011. júl. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!