Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Próbált ujjazni, de nem esett...

Próbált ujjazni, de nem esett jól. Lehetséges, hogy sosem fogom azt élvezni?

Figyelt kérdés

a barátom már kb 2x próbált ujjazni, és nem az volt a gond, h fájt, hanem h nem esett jól. úgy éreztem, jobb lenne, ha csak simogatna vagy ilyenek. Nos... lehetséges, hogy majd behatoláskor, talán sokadik alkalommal sem fogom élvezni annyira azt, ha a hüvelyemben van az ujja vagy a pénisze? :(

17/L


2011. jún. 20. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát...gondolj bele.Azért a f@sz mennyivel nagyobb mint egy ujj:) Csak sokat kell nyalni meg szép lassan ujjazni és jó lesz az:)
2011. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zekki06 válasza:
61%
dugj fel egy sörösüveget utána nemlessz gond hidd el :)
2011. jún. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ki-be dugdossa az ujját azt én sem élvezem. :) Konkrétan semmit se érzek, de mikor úgy csinál mintha belülről meg akarná csikizni a hasam az nagyon jó:) mond neki hogy azt csinálja:P hátha (: de az sem elhanyagolható hogy ellazulj:)
2011. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinél működik az ujjazás.

A nyelvjáték hatásosabb, nekem 10-ből 10-szer bejött.

2011. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem sem volt az esetem több évig. Egyszerűen nem volt jó. Sokkal jobban szeretem, ha nyelvvel csinálja a párom. Viszont a héten, nagyon felizgultunk egymásra, és neki estünk! :) Akkor jól esett, sőt, csinálta együtt is (nyelv+ujj). De ha most elkezdené valószínű megint nem esne jól, mert ilyen beállítottságú vagyok. Szóval, ez attól függ mennyire vagy benne a témában. Nem mindenkinek jön be az ujjazás! :) Ez van!
2011. jún. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hűű nekem sem volt jó egy ideig, míg rá nem jött mi kell nekem :D azóta imádom :P
2011. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. :)

Lehet, hogy nem izgatott fel eléggé ahhoz, hogy élvezd is.

Talán, ha jobban elmerültök a témában és még nyelvvel is csinálja, akkor izgatóbb lesz az ujjazás is. :)

2011. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!