Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok! Hol lehet veletek...

Szűz lányok! Hol lehet veletek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Én is szűz vagyok,és egy szűz lánnyal szeretnék komoly kapcsolatot,majd csinálni elöször. :) F20 Sokan panaszkodnak h nem szólnak hozzátok ha megtudják rólatok,én pont ilyent keresek.
2011. júl. 3. 00:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hát...

Ha biztosra akarsz menni, akkor az óvodában.


De lassan már azon se akad ki senki, ha két 10 éves kefél, mert az őskorban is csinálták.

A hozzád illő korosztályban viszont valóban nagyítóval, vagy nagy merítésű kérdőíves kutatással lehet csak egy-egy szüzet találni.

2011. júl. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én 25-30 eves korom korul talaltam ugy, hogy fele-fele - marmint az ismeroseim kozti arány ez, nem ez a nagy atlag biztosan, de azert nehany szaz fős merítés.:)
2011. júl. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés barátom.Én is szeretném tudni.

24F

2011. júl. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Első kedves válaszoló hol vagy elérhető?

Összehozhatnánk valamit ha külső adottságaiddal nincsenek problémák.

Látom nem nagyon tudsz aludni:)

2011. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Győriekkel és Győr környékiekkel én is szívesen ismerkednék :D írjon, ha van ilyen!! :)
2011. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
most nem kell minden csajt ellopni tőlem... :)
2011. júl. 3. 19:08
 17/19 anonim ***** válasza:
16:35-ös vagyok.Úgy látom nem nagy a tolongás.
2011. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egyetemen, könyvtárban, edzőteremben, futópályán. Esetleg parkban. Legalábbis én ilyen helyekre járok. Hol vadászok pasikra? Általában nem szoktam, de ismerősi körből vagy barátok barátaival szoktam ismerkedni.

De hát, ugye nem tudod, ki a szűz, addig, amíg jobban meg nem ismered, vagy egyből le nem támadsz minden járókelőt a kérdéssel :P :D


Hozzám egyébként szólnak :) Szerintem ez butaság, hogy "szűz vagy és nem szólok hozzád" :D Tök normális, átlagos életem van, ugyanúgy tanulok/beszélgetek/járok el bulizni, mint mások, csak épp szűz vagyok :)


19/L

2011. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Utolsóóó tetszettél.Hol találkozzunk?

24SZF

2011. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!