Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok ha egy 16éves...

Mit gondoltok ha egy 16éves lány még szűz? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Én nem érzem gáznak meg semmi ilyen dolog csak rossz h körülöttem már senki nem az mindenki mondja h még ráérek várjak az "igazira" de az igazi nem csak a mesékben van ? :/ Volt már barátom nem is egy de amikor elmondtam h szűz vagyok akkor szakítottak:S egy fiú nekem azt mondta h azért van mert a pasik általában félnek így elvenni a lányoknál a szüzességet igaz ez ? :/
2011. jún. 15. 23:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen gáz lenne??? Érdekes... Én 19 évesen sem érzem gáznak, csupán az zavar, ha egyesek emiatt másként kezelnek, vagy épp lenéznek. Valóban jelen van a köztudatban az a fajta kép, hogy aki jól néz ki, az folyton szexel, aki meg nem az meg nem. A külsőmmel semmi problémám nincs, sokan nyomulnak, iszonyatos energiák vannak bennem, és nagyon kívánom a szexet, mégsem fogok csak azért lefeküdni olyan emberrel, aki iránt nem érzek semmit, hogy már ne legyek szűz... Szerelemben meg sajnos szerencsétlen vagyok, szóval türelmesen várok...

19/L

2011. jún. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom hova fajul ez a világ... O.O

Csak nekem teljesen alap és normális dolog hogy 16 évesen valaki még szűz? O.o

2011. jún. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez gáz lenne, akkor én lennék a világ legnagyobb nyomorékja, mivel még pasim sem volt...

15/l

2011. jún. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Finom falat! :)
2011. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Ha valaki igazán szeret akkor nem fog veled emiatt szakítani!(Ha már nagyon el akarod veszíteni, írj privibe és megdumáljuk:)
2011. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

mindenki szüzen kezdi :) inkább büszkének kell lenned hogy ebben a világban az vagy még :) én is 16 voltam

ha meg elmondod egy pasinak és kiröhög az az ő tudatlansága.....

de mindenesetre jó dolog hogy elmondod :)

2011. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!