Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok ha egy 16éves...

Mit gondoltok ha egy 16éves lány még szűz? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Én nem érzem gáznak meg semmi ilyen dolog csak rossz h körülöttem már senki nem az mindenki mondja h még ráérek várjak az "igazira" de az igazi nem csak a mesékben van ? :/ Volt már barátom nem is egy de amikor elmondtam h szűz vagyok akkor szakítottak:S egy fiú nekem azt mondta h azért van mert a pasik általában félnek így elvenni a lányoknál a szüzességet igaz ez ? :/
2011. jún. 15. 23:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
92%
Bizonyára jól nézel ki. Úgy vettem észre, hogy sokakban él az a sztereotípia, hogy aki szép, az folyton szexel, aki ronda, az meg nem. Aztán ha kiderül az ellenkezője, akkor meg kételkednek...
2011. jún. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
14%
nem gáz, de nem is menő. és igen, nagyon szar dolog szűz lánnyla szexelni.
2011. jún. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
80%

Szia

Gondolkodtam, hogy hozzászóljak-e, aztán úgy döntöttem elmondom a véleményem.

Sztem egyáltalán nem baj, hogy szűz vagy, sőt. Am én is az vagyok és barátnőként csak szűz lányok jöhetnének szóba. Engem nagyon zavarna, hogyha mással lett volna előttem. Meg az a helyzet, hogy én télleg az igazit keresem. Azt nemtom még, hogy csak a mesében létezik, vagy a valóságban is, de kíváncsi vagyok.

Am az eddigi fiúid elég gyökerek lehettek, már bocs. Nem értem, miért kéne ezért szakítani. Még ha te szakítottál volna velük, mert ők már nem szüzek. Jó mondjuk fiúknál meg pont az a gáz, hogyha szűz valaki, legalábbis a köztudatban. Nem tudom, mitől kéne félni, vagy mi lehet a baj a szűz lányokkal. De inkább örülök neki, hogy elhagytak. Aki ilyenért kidob az nem is szeret. És még mindig meg van az esélyed, hogy megtaláld az igazit. Amúgy meg sztem nagyon sok fiú (legalábbis magamból kiindulva) értékelné azt, hogy szűz vagy.


20f

2011. jún. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
hasonló helyzetben vagyok. sokan túlestek rajta, van aki régebben és van aki nemrég.. de közölök azoknak nagyobb a száma akik csak "mert ciki hogy szűz vagyok még" miatt mentek bele. hülyeség. volt rá nekem is lehetőségem, több mint 8 hónapig jártam egy sráccal, csupán a pettingig jutottunk el, bár szóba került a nagy dolog is már, mégsem tettük meg. Nem bántam meg egyáltalán.
2011. jún. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
100%
Nemár, hogy ma már 16 évesen szűznek lenni "gáz"? Jól teszed, hogy még tartod magad, azokkal a gyökerekkel pedig jobb is, hogy nem jutottál semmi komolyabbra, csak rossz emlékként gondoltál volna vissza erre. Aki meg fél elvenni egy lány szűzességét, az töketlen. Ne várd a nagy Ő-t, mert akkor tényleg az idődet vesztegeted, inkább egy olyan fiút, akibe szerelmes vagy, aki egyben a legjobb barátod is, akiben megbízol és tisztel téged. Ki tudja, lehet, hogy később ő lesz végül az, de ne görcsösen erre koncentrálj. Ez egy nagy dolog, ilyen csak egyszer van az életedben, nem szabad elcseszni. Aki szerint meg gáz, azzal nem kell foglalkozni, az ilyenek általában mindent divatból, menőzésből csinálnak, aki meg egyéjszakás kaland által veszti el, hidd el, később nagyon meg fogja bánni.
2011. jún. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
100%

"nem gáz, de nem is menő. és igen, nagyon szar dolog szűz lánnyla szexelni.


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 45%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:04"


Ebben annyira nem értek egyet Veled, ha igazán szereted és nem csak egy "strigula" lesz akkor nem egészen "szar dolog"...szerintem.

2011. jún. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy ez a normális.

Én lassan 20 évesen vagyok még mindig szűz. Amikor barátom volt, ez a kérdés cseppet sem volt mérvadó sem az összejövetelben, pedig 21 volt.

2011. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem találom se gáznak se cikinek! mindenki maga dönti el hogy mikor szeretné elveszíteni a szüzességét... A barátnőidet meg ilyen téren ne vedd alapul, lehet h személyiségileg más jelleműek és más dominál náluk. Ha te még várni szeretnél vele, akkor tégy úgy!

Ne más kedvéért veszítsd el a szüzességedet, hogy ezzel ne tűnj ki közülük. :):):)

Ha pedig eljön az a fiú, akit majd igazán szeretni fogsz, és hajlandó vagy neki odaadni a szüzességedet, akkor rajta! ;) ;) Még semmivel nem késtél el!


17/F

2011. jún. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

Legyél szűz még nem találod meg az igazit.

SZerintem jó ha egy 16 éva csaj még szűz.


16/F

2011. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
én szivesen lennék még mindig szűz pedig már 18 vagyok....hatalmas erény :) asszem én elrontottam.. :D
2011. jún. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!