Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha magasabb egy lány a fiúnál...

Ha magasabb egy lány a fiúnál az hátrány?

Figyelt kérdés
És van olyan amikor egy fiú csak azért nem jön össze egy lánnyal mert magasabb nála?
2011. jún. 15. 14:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet. Elég furcsán néznek az olyan párok, ahol a lány magasabb, de ennek ellenére nem egy olyan ismerősöm van. Ők is furcsán néznek ki.
2011. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Jézusom ?!?! :O dehogy ez hülyeség nem függ össze a kettő...

hány éves a kérdező aki ilyet kérdez? :O

2011. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én nem járnék nálam alacsonyabbal


177cm 17/L

2011. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 B.Ronald válasza:
A fiúk eléggé érzékenyek arra, hogy csak náluk alacsonyabb lányokkal jöjjenek össze. de ez a csajokra is igaz, csak fordítva. szóval ez az elején okozhat gondot, de semmiképp nem lehet kizáró ok!
2011. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én se jönnék össze olyan lánnyal, aki nálam magasabb, és a lányok 99%-a se jönne össze alacsonyabb pasival, mert alapfeltétel náluk, h magas legyél. Sajnos így a lányok fele rögtön kiesik, mert csak 170 cm vagyok :(
2011. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én csak örülnék egy magasabb lánynak 6-8 cm-rel.
2011. jún. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nekem magasabb a barátnőm mint én, pedig én sem vagyok alacsony (180). Eleinte picit zavart, de inkább csak miatta. Magas sarkú nélkül olyan 8cm, magas sarkúval még több. Most pozitívan fogom fel, pont azért amit itt is írnak sokan, (bocs lehet nagyképű lesz) de én megtehetem! Olyan férfi vagyok, aki megkaphat egy ilyen nőt, akinek pedig ettől kissebségi komplexusa van, hát sajnálni tudom, megérdemli.
2011. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 mimano ***** válasza:

Az én barátnőm is magasabb...szerintem amíg ez egyik felet se zavarja nem gond. Meg eleve a hozzáállás is fontos, ha azon görcsölsz, hogy "jaj, ez a lány magasabb nálam, biztos nem járna velem", akkor nyilván nem is lesz semmi a dologból, de ha nem érdekel, vagy legalábbis vagy olyan magabiztos, hogy ne látszódjon rajtad, hogy zavar, akkor nincs probléma!

Amikor ismerkedtünk engem is zavart, hogy magasabb, de igyekeztem nem kimutatni és össze is jöttünk...

2011. jún. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

14:42

És veled egymagassal?

Engem nem zavar ha magasabb a csaj.

21f

2011. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
0%
Persze,hogy van olyan aki azért nem jön össze egy fiúval v lánnyal mert alacsonyabb v magasabb . Én sem jönnék össze egy alacsonyabb fiúval.Pláne akkor nem ha nagyon sokkal alacsonyabb.
2011. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!