Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mekkora fájdalommal jár a...

Mekkora fájdalommal jár a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 18:49
 1/8 Kingaa1 ***** válasza:
100%

ha parazol naggyal, ha elengeded magad es kello az izgultsagod akkor kicsivel:)


nem veszelyes... sot kb 2 percig kibirsz egy csipest...

2011. máj. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem is fájt igazából, inkább csak furcsa volt. nem is véreztem, de ez mindenkinél más és függ a partnertől is.
2011. máj. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem nagyon fájt..:S Csak azzal menj bele, akit tényleg szeretsz és aki kellő figyelmet fordít rád, nem pedig durr bele a közepébe!
2011. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A párom először jól felizgatott, majd behatolás előtt egy kicsit beleharapott a vállamba. Úgy meglepődtem, hogy észre se vettem és már bent volt.

Azelőtt sokszor próbáltuk de nem jött össze annyira rákoncentráltam. A harapással kizökkentett, így könnyű volt.

Várt egy kicsit, míg megszokom az érzést, utána kezdtük igazán.

2011. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez alkatfüggő, lehet, már nem is lenne olyan érzékeny a terület.:) Nálam szúrós érzés volt, mintha nem a jó helyet célozták volna be, pedig mégis, nem volt vészes, túléled, pláne, hogyha nagyon odavagy az illetőért, és már rég óta vártál az eseményre. Ne félj.:)
2011. máj. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Babul válasza:
92%

Egy férfinak jobban fáj.

Mikor az anyós megtudja és neked ront szívlapáttal,az rosszabb...

2011. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt és vérzett is, de a barátom nagyon aranyos volt, vigyázott rám és megnyugtatott, azóta egy éve napi szinten toljuk;D NO PARA
2011. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen hogy irtatok és a válaszaitoktól már jobban át látom a dolog lényegét.már 3éve vagyok együtt a pasimmal és már valahogy túl kellene esnem a dolgon.az a baj hogy egyszer megpróbáltuk és nagyon fájt és azóta parázok.
2011. júl. 12. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!