Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon tetszene egy lány de...

Nagyon tetszene egy lány de megtudnád hogy szűz, akkor nem akrnál összejönni vele? A sok macera miatt?

Figyelt kérdés
Ha a lány 17 éves. Szépnek mondják, de még pasija sem volt...
2011. máj. 8. 14:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeret,akarni fog szűzen is.Ha meg risztja a szüzességed,vagy ő éretlen ahhoz,hogy elvegye,vagy nem szeret.Így legalább megtudod kinek kellesz igazán és kinek csak a szexre.
2011. máj. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és hallottam olyan csajról,aki ún. szűzpróbát csinált a pasikkal,megkérdezte tőlük,hogy mit szólnának ahhoz,ha szűz lenne...Ezt bejátszotta elég soknál,valaki elriadt,nem akart nyűgöt,valakit nem zavart,persze a csaj már rég nem volt szűz,de így akart rájönni,hogy kinek tetszik igazán és kinek csak szexuális értelemben :DD
2011. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
ha tetszene az lány és ő is járna velem akkor járnék vele szivesen! nem gond hogy szűz, sőtt miért probléma ez? nemértem ameik lány nincs még szétb@szva az miért nem jó? szerintem az a lényeg hogy a lány széplegyen és szeressen, szűzteleníteni meg tudni kell gyerekek
2011. máj. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
100%
egy kapcsolatban nem gáz! am kapcson kivül meg ciki elvesziteni! egy társ fogadja el a szüzességet is ! az érzelmek segitenek ezen túl lendülni! amugy meg azért nem olyan nagy macera az,ha meg van a vonzalom és a kellö elökészületek!
2011. máj. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj ezen. Aki csak azért lenne veled, hogy megdugjon, azt eleve jobb, ha hanyagolod. Jönni fog majd valaki, akinek jóval többet jelentesz ennél. És nem lesz gáz, hogy szűz vagy. Hidd el.:) Nekem is 17 évesen akadt először másik felem.
2011. máj. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
100%
Dehogynem. Ink. örülnék neki, hogy nem dugta még meg a fél város. :)
2012. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Én segítenék a csajnak.
2012. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Aki emiatt nem akar Téged, az nem is érdemel meg, szóval ne görcsölj ezen. A szüzesség csak egy állapot, nem kell akkora feneket keríteni neki, de ha mégis, akkor már inkább becsülendő az, aki vár a szex-szel addig, míg szerelmes és elég érett lesz hozzá.

21 évesen veszítettem el, és soha nem aggódtam amiatt, hogy elkéstem-e a dologgal. A párom 27 volt, és abszolút pozitívan kezelte a dolgot. Meglepődött, mert nem számított rá, de azóta többször elmondta, hogy milyen jólesik neki erre gondolnia :)


24/N

2012. szept. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 MissNothing válasza:
16%
szúrjatok le,de 19 éves csaj vagyok és szűz. a környezetem szerint ez rohadt gáz,hát nem tudom..:D
2012. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Fiúk! Nem mindegyik szűzlány macera! Meg az ilyen macera tud izgi is lenni! Vannak egészen határozott lányok is, akik tudják, hogy mit, sőt azt is, hogy miként akarják!

Nekem 5 ilyen esetből, csak 2 volt macera, de az is csak azért, mert tapasztalatlan voltam és nem igen tudtam jól vezetni a "meccset"!

2012. szept. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!