Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon tetszene egy lány de...

Nagyon tetszene egy lány de megtudnád hogy szűz, akkor nem akrnál összejönni vele? A sok macera miatt?

Figyelt kérdés
Ha a lány 17 éves. Szépnek mondják, de még pasija sem volt...
2011. máj. 8. 14:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező: ne foglalkozz az ilyen fiúkkal!

Lesz majd érettebb pasi, akit TE érdekelsz és díjazni fog.

2011. máj. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Én gondoltam hogy magadról írsz, de nem akartam betörni az ajtót, mondtam hogy óvatos, és gyengéd lennék.. :)

Másrészt 31 vagyok, bár ha 24-et mondanék, simán megennéd, s pont a Te korosztályodat figyeltem meg hogy kiszúrnak maguknak, ráadásul pont egyedül vagyok mostanság.

Azt azért nem mondanám, hogy gondolkodás nélkül rátok ugranék, de elviekben a lehetőség adott.

És olyan édes mikor leszegitek a fejeteket, és olyan félszegen köszöntök, pedig ha tudnátok...

:)

Másrészről a kérdésre visszatérve nincs min aggódnod.

Akit riaszt a szüzesség meg a "macera", az nem szeret, de olyannal meg mint írtad nem akarsz lefeküdni.

Tehát az eset kizárva.

Következmény: olyannal fogod "elveszíteni" aki szeret, s viszont szereted.

Van még kérdés?

2011. máj. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
15%
Nem félnék a macerától, de az már zavarna, ha erre hivatkozna nagyon hosszú ideig kéne rá várni.
2011. máj. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
aranyos vagy. köszi. nincs több kérdés:)
2011. máj. 8. 15:37
 15/30 A kérdező kommentje:
a másfél 2 hónap sok?
2011. máj. 8. 15:38
 16/30 anonim ***** válasza:
88%
Nekem imponál ha egy lány szűz hiszen ott a tudat hogy én voltam neki az első és az jó érzés csak ne kelljen rá várni éveket
2011. máj. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
1,5-2hónap iszonyat kevés, én 20 év felett többet várnék, pedig szűz sem vagyok... Nem értem hova kell sietni a szexel, annyi idő alatt normálisan senkit nem lehet mégcsak megismerni se.
2011. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
38%

A kérdező kommentje:

a másfél 2 hónap sok?



18 évesen nem lett volna sok, sőt.

Mostmár 1 hónapnál többet nem várnék.

2011. máj. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 16 éves vagyok és szűz. Egy srác attól az egekbe repdesett hogy 16 éves létemre vele csókolóztam először :D Szóval ennek egy fiú csak örül, hogy érintetlen a lány szerintem.
2011. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, de jó ezeket olvasni:)
2011. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!