Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor fog megjönni a menstruác...

Mikor fog megjönni a menstruációm?

Figyelt kérdés

Nemsokára elvesztem a szüzességem. Azt szeretném megtudni, hogy mivel felborul a hormonháztartásom (úgy hallottam, lehet, hogy tévesen...), akkor másnap meg is jön a menstruációm (eredetileg nem másnap kéne megjönnie, hanem kb 2 hét múlva..)

Köszönöm a válaszokat!:)


2009. márc. 8. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ne vesztitsd el a szüzességed! Nagyon korainak tünik a kérdésed alapján. Egy ideig még tanulnod kellene ezekről a dolgokról! Különben peteérés lehet orgazmustól. Nem hiszem, hogy a mensid jön meg hamarabb a szextől. Ne siess, nem késel le semmiről.
2009. márc. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
66%
Bocs, de te télleg ennyire hülye vagy? Az, hogy mikor szexelsz, csak annyiban befolyásolja a menstruációd, hogy ha terhes leszel nem fog megjönni. Legközelebb ilyenekkel anyádhoz menjél!
2009. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

de bunkóók vagytok ... ez az oldal azért van h normális válaszokat adjatok valakinek aki még nem tudja az igazat vagy nem biztos benne... nem azt kérdezte h szerintetek elveszítse-e már vagy sem...


Amugy ez csak tévhit... Nem fog másnap megjönni :)

2009. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

21:17: na igen, de majd utana jonnek sorra a kerdesek az ilyen lanyoktol, hogy "most terhes leszek?" vagy "vegyek be 72 orasat?" csak azert, mert a tudatlansaguk es eretlenseguk miatt felelotlenul szettartak a labukat... bocs a kerdezotol ha nem igy lesz, de aki nincs tisztaban a szex tobbi oldalaval (azt kiveve hogy milyen jooo) az meg ne csinalja!!

BIOSZKONYVET elo!!!

2009. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Szia,


Láttam olyan csajt akinek megjött másnap, de neki rendszertelen volt, volt akinek kicsúszott pár nappal. Van olyan ismerősöm akinek meg azóta állt be rendszeresre.


De a nők 99% úgy él az első, a 100. után, hogy a ciklusuk nem borul fel. Pláne ha teljesen beállt 26, 27, 28napos ciklusaid vannak.

Nekem sem tette anno domini.


A kérdéssel nem sok a probléma, inkább a nemsokára elveszítem????? Ez mi??????? Holnap este hatkor dugunk, mert megbeszéltük, vagy ez most hogyan megy?

vagy a kiszemelt nem is tud róla, csak úgy érzed rámászol, vagy nem lesznek otthon a szülők, és nem szólsz rá ha...

Ezt magyarázd el nekem, légyszíves. És nem bántás, csak baromira kíváncsi vagyok, mostanában ez hogyan megy?

2009. márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántsátok !!! Hallottam olyat h szüzesség elvesztése után megjött másnapra! Am engem megujjazott a barátom és másnapra megjött..pedig nem kellett volna! És volt olyan bnő akinek nem jött meg miután lefeküdtek..NEM LETT TERHES! Csak kimaradt !
2009. márc. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A "nemsokára" alatt azt értettem, hogy távkapcsolatom van és amikor legközelebb találkozunk, akkor szeretnénk az elsőt..

Amúgy, köszönöm a normális válaszokat! :)

2009. márc. 9. 17:59
 8/8 anonim válasza:
Antifaces rulez!!!
2012. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!