Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első alkalommal 1 lány...

Az első alkalommal 1 lány mennyi vért veszíthet?

Figyelt kérdés
Szoval az érdekellne hogy ki mit csinállt utána?
2009. márc. 6. 17:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%
egyébként mielőtt kiírná visszakérdez h nincs-e hasonló kérdés..
2009. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
de most nekedd baj ez?? ha igen bocsi de amugy aki nem akar az meg ugysem válaszol senki sincs rá kényszerítve aki meg válaszol annak nagyon szépen köszönöm
2009. márc. 6. 18:14
 13/24 anonim ***** válasza:
81%
Jesszus, te mindig ilyen stílusban szólsz emberekhez? Eddig még mindenkinek leharaptad a fejét aki válaszolt. Olvasd már vissza az írásaidat! Jóhiszeműen válaszolnak neked,te meg hisztizel. Ha nem tettszik, hogy valaki válaszol, ne tegyél fel kérdést! Na, akkor most haraphatod az én fejemet is!!
2009. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Igaz...hetente megkérdezik...

Nem, nem fogsz elvérezni...Pár csepp vérveszteségbe még senki nem halt bele. Utána? Megmosakszol és el van intézve a dolog.

2009. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
de nektek meg miert baj ha ki ír valaki valmit nem értem mi a bajotok?? aki rende sen írt szépen meg köszöntem és különben is senkit sem köteleztem hogy válaszoljon nekem és ha jol tudom mondtam h bocs ha nem elég sajnálom saját magatok táján is körül lehetne nézni nem tecccik nem kell ide írni sajnálom:P
2009. márc. 6. 19:36
 16/24 anonim ***** válasza:
76%
Annyit b@zadmeg,hogy rohammentővel viszik utána a korházba,és nyomatják bele 15 egység núllanegatívat.. Rettentően primitiv és gyerekes vagy hozzászólásaid alapján,ne is reménykedj hogy egyhamar punci közelébe kerülsz!Az meg elég baj,hogy 16 évesen ilyen bunkó stílusod van,akkor is ha hasznos válaszokat adnak itt neked! Amúgy meg 18 alatt hagyd el az oldalt.Puszi köszi..
2009. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Hát a jo k**** életbe te ne osszál ha nem is ismersz ki kérdezett it téged elmehetsz a p**** utolsó szűz r**** csak megkérdeztem h mindenkinek mennyi nehogy te osszál már engem gondolkozzál már el ezenchhh ááá amugy meg lány vagyok bocso és már nem szű a k*** életbe ennnyi nemteecci nem kell ide jönni! köszönöm megértésedet:D:D
2009. márc. 7. 10:23
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Stílus!!!!!!!!! Helyesírás!!!!!!!!!! még pár év, utána szex. Mert az még nem való!!
2009. márc. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Jól van nem érdekel ez van nyugodtan szidj/szidjatok nem érdekel megkaptam rá a választ! amúgy meg neked is mindegy lehetne hogy hogyan írok szerintem és remélem most a stílus is meg a helyesírás jó??
2009. márc. 7. 18:01
 20/24 anonim válasza:
Én először 4 napig véreztem enyhén utána,de ez ritkán fordul elő.
2009. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!