Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van még valaki aki ugy gondolj...

Van még valaki aki ugy gondolja mint én?

Figyelt kérdés

Szüzesség= érintettlenség, vagyis se petting, se orál.


Régebben Mondta barátnőm hogy szüz, de ma mondta hogy pettingelt 2 srácal. :(


16/F


2011. ápr. 22. 12:49
1 2
 1/11 anonim válasza:

Nézőpont kérdése...

Én orált is bele számítom, merthát mégiscsak'...

De egy párkapcsolatban nem ez a fontos,, Örülj neki h megbízik benned, és elmondja:D Nameg h tapasztalt.. Valamennyire. Inkább örülnöd kelene, nem ezen fennakadni ;)

De Visszatérve, én is így vagyok, De kinek a pap, kinek a papnő..

15/F

2011. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szüzesség = nem járt még farok benne.

ez így van!

2011. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
egyetértek az utolsó hozzászólóval, szall ha pettingelt attól még szűz. ennyi
2011. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
12:56: Akkor a fiúk többsége örök életére szűz marad...
2011. ápr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra is inkább a szüzesség érintetlenséget jelent, semmivel nem erkölcsösebb az a lány, aki már sz*pott, meg pettingelt, mint az, akinél a behatolás is megtörtént. Árnyalatbeli különbségek vannak, de azt a lányt, aki már két fiúval annyira intim kapcsolatba került és esetleg orál is volt, hát szűziesnek nem éppen nevezném, bár tény, hogy fizikailag az.
2011. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem akinek nem volt még szexuális aktusban (behatolásos, mindegy melyik félről) része az szűz

akihez nem nyúlt még pasi/csaj szexuális kontextusban az meg érintetlen

de egy kapcsolatban ahol két ember szereti egymást, ez annyira nem számít amúgy

egyébként az aktus azért tényleg olyan más, mert biológiailag is bizonyítható, hogy érzelmi kötődést kiváltó hormonok szabadulnak fel-e során, így a szex nagyon mély kötődést alakíthat ki két ember között... persze ha már valaki hozzászokik, hogy ilyesmit ne kezeljen túl komolyan, meg ilyen kapcsolatot elszakítson, annak később nehezebben fog a szeretkezés olyan csodát és kötődést jelenteni

én ezért se akarok házasság előtt szexet, de attól még szeretnék a páromnak örömet okozni, és van ezer más módja :3 ha meg már tudom, hogy vele akarom és fogom leélni az életem, akkor jöhet majd a szeretkezés is ;)

2011. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Tudom, hogy a szüzesség azt jelenti, amit már fent is írtak, de én sem tudom igazából szűznek tekinteni azokat, akik már orálisan szexeltek... Másképp értelmezzük ezt a szót... Mondjuk én már 30 éves vagyok, és a mi időnkben nem volt ennyire elterjedt, hogy a "szüzesség" elvesztése előtt rendszeresen pettingeljen egy pár, na persze nyilván előfordult, de nem úgy, mint most, hogy ettől úgy érzik, erkölcsösek maradnak, és meg is adják a testüknek, ami szerintük jár neki.
2011. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

én nem tartom magam erkölcsösnek csak azért, mert pettingelek a párommal, de nem fekszek le (orál meg ujjazás nem volt még, de az is most lényegtelen, haladunk szépen)

igazából rohadtul nem érdekel erkölcsös-e vagy se, de én szeretném a párom testét megismerni, és hogy mit és hogyan szeret, mielőtt magára a szeretkezésre kerülne a sor

meg én biztos akarok lenni abban, hogy olyannak adom oda a szüzességem, és a vele járó kötődést és emlékeket, akit tényleg szeretek

szerintem az egy mélyebb dolog, amivel nem kéne dobálózni, meg visszavonhatatlan


de egyébként szerintem az erkölcsös, aki komolyan veszi az intimebb kapcsolatot, szexet, nem félvállról, és nem bánt meg embereket csak azért, hogy ő most jól ki legyen elégítve

ha mindkét részről szerelemből/szeretetből megy a dolog, hogy örömet okozz a másiknak, akkor legyen az petting vagy szex, szerintem semmi rossz nincs benne

2011. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. ápr. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én a szüzességet ugy veszem hamikor beteszi már nem vagy szűz hameg csak orál,meg petting ak.azvagy..

deez csakaz én véleményem : DDD

17/L

2011. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!