Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gumival, vagy gumi nélkül?

Gumival, vagy gumi nélkül?

Figyelt kérdés
Amikor a barátom elöször beteszi használjunk gumit vagy sem? (Szüz vagyok.)
2011. ápr. 21. 15:50
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Már aki magyarországon él...arra nem gondolsz hogy nem csak a magyarországiak tudnak magyar nyelven beszélni?
2011. ápr. 21. 16:18
 12/22 anonim ***** válasza:
88%
őőőő... :'D hát a kérdező utolsó kommentjének az olvasása után egyetértek az utolsó hozzászólóval :')))))))))))))))))))
2011. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
45%

Bocs, de 1:ha nem Magyarországon élnél, akkor ezt tudnád

2: akkor valami külföldi oldalon, nyelven tetted volna a kérdést.

sory

2011. ápr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
39%

Minden féle képpen védekezz, mert terhesnek maradni elsőnek gáz, a nőgyógyász még ki is röhög, ha elhiszed, hogy a megszakítástól nem gondoltad azt, hogy terhes leszel.

HA gumin kívül nincs más lehetőség, akkor gumi, de figyeljetek oda, nehogy lyukas legyen.

Ha tablettát szeretnél majd használni, akkor meg nőgyógyásszal konzultálj. Van még egy csomó ilyen fogamzásgátló eszköz, nézz utána a neten. HA tényleg nem akarsz a tablettákkal bajlódni, s biztosan védve akarsz lenni, akkor hüvelygyűrű. De ne felejtsd el, hogy a fogamzásgátló eszközök egyike sem véd 100%-osan.

A gumi tán 90%-osan véd, de mégis a többiekhez képest a legjobban.

2011. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
12%
Sok idióta,hülyeségeket beszél,én gumival vesztettem el a szüzességem,és azóta nem is kivánom a szexet,mert nem éreztem semmit..pffff
2011. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%

és akkor szexeljenek gumi nélkül?

persze, mert először még úgyse lehet teherbe esni, ugye, kedves kérdező? :)

nem is baj, hogy te már nem kívánod a szexet, kedves utolsó, legalább nem fogsz így szaporodni se ;)

hülye barom.

2011. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
27%

ma 20:34

Anyád

2011. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
87%

látom nem vitted túlzásba a gondolkodást a válaszoddal kapcsolatban.

bravó.

2011. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
74%
Persze hogy használjatok mig nem szedsz tablettát. A védekezés nagyon fontos mert visszafordíthatatlan dolgok történhetnek
2011. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
60%

Te tényleg ennyire nem vagy felvilágosítva? Mert szerintem ha annyira sötét vagy, hogy azt gondolod, hogy azért, mert ez lesz az első szexuális együttléted, már nem is lehetsz terhes, akkor szerintem várnod kellene még a dologgal.

Ha ennyire tudatlan vagy még ne csináld szerintem.

2011. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!