Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az ujjazás kiszakítja a...

Az ujjazás kiszakítja a szűzhártyát?

Figyelt kérdés
Ha pettingélünk és megujjaz a barátom akkor az még nem jelenti azt, hogy nem vagyok szűz.. Ugye?
2011. ápr. 19. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Hjaj...igen, átszakadhat ujjazástól, de amíg nem járt benned f*sz, addig szűz maradsz.
2011. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A szűzhártya többnyire nem egy egybefüggő valami, hanem egy gyűrűszerű képződmény a hüvelyben.

A képen "hymen" néven látható:


[link]


Az ujjazás legfeljebb megsértheti a felületét, de ritkán szakítja el/át. Amíg pénisz nem volt a vaginádban, szűznek számítasz.

2011. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon durván csinálja, akkor átszakadhat.
2011. ápr. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha valóban ez a szűzhártya, akkor én 22 éves létemre még "szűz" vagyok, csak hol kitágul, hol összeszűkül. De egyértelműen ott van nekem az a valami.
2011. ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
már ott van a hüvely bejáratánál a szüzhártya?én azt hidtem hogy kb 8cm mélyen van,lehet hogy hülye vagyok ...xd
2011. ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy már szüz. Ha már élsz nemi életet, legyen az orál, vagy petting akkor nem vagy szüz.


Pesze a többség nem ugy godolja mint én.

2011. ápr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a "szűz" dolog elméleti kérdés. Lehet, hogy valakinek már 5 évesen, sportolás közben megrepedt/elszakadt a szűzhártyája, úgy, hogy észre sem vette. Mégis szűz még, amíg farok nem járt benne.

Ugyanígy megsérülhet egy kicsit, ha mondjuk egy 13 éves kislányt megujjaznak - mert ugyebár a mai fiatalok milyen korán érnek. És lehet, hogy ez a kislány még 18 éves koráig senkivel nem fekszik le ténylegesen. Akkor még ő is szűz.

Szóval szerintem ez ilyen elméleti dolog, gyakorlatban nem mindig tudod befolyásolni.

2011. ápr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem, de ha ujjazástól vagy sporttól veszíted el nem leszel egy kis tiniku*va.. szért rettentő ez a húú még cvsak X éves de már nem szűz, mert a nem szűz alatt azt értik hogy már lefeküdt valakivel, szóval amíg nincs szex, nincs "para"
2011. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Valóban akkor nem leszel már szűz, ha szeretkeztél. De az ujjazástól is átszakadhat. Barátommal kétszer lefeküdtünk, majd egy másik alkalommal ujjazott. Akkor szakadt át....:) Van, aki szűzhártya nélkül születik, és van, akinek csak X alkalomkor szakad át.
2011. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!