Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez gáz? (Kérdésed túl rövid,...

Ez gáz? (Kérdésed túl rövid, blabla. )

Figyelt kérdés

14 évesen vesztettem el a szűzességem, egy 2 napos osztálykiránduláson, fogadásból. akkor még nem bántam meg, de később eléggé zavart. :/ valaki vesztette el hasonló módon a szűzességét?

15/L


2011. ápr. 17. 20:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
33%
Ja, egy alkalom ami nyomot hagy. Képzeld el ha majd 17 évesen a pasiddal elkezdtem etyepetyézni, meglátja hogy nincs ott a szűzhártyád, és faggatni fog, hogy mért nem vagy szűz?
2011. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%
17évesen már nagyon kevesen szűzek, nem azt mondom h ez jó dolog de így van, ráadásul elég gáz lenne ha a majdani pasidnak azért nem kellenél mert már nemvagy szűz.
2011. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
77%
Ugyan már, ha nem meséled el senkinek, akkor csak neked gáz.
2011. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%
"meglátja, hogy nincs ott a szűzhártyád":D bm:D
2011. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
33%
eléggé zavar? hát ne csodálkozz, inkább szégyelld a pofád. van olyan barátnőm, aki 14 évesen vesztette el a szüzességét, de azóta is együtt vannak (4éve). nálad ez kicsit más. én a helyedben a föld alá süllyednék...
2011. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
60%
20:49-esnek hat ha 17 eves lesz es mondja a baratjanak,hogy mar nem szuz szerintem nem fogja kivagni a cirkuszt...amugy mindenkinek vannak baklovesei... nekem is volt....14evesen veszitettem en is el egy fiuval akit szerettem de o nem szeretett(fel evet jartunk....7x szakitottunk)aztan elmentem egy kirandulasra es egy wc-ben szexeltem egy fiuval akit aznap ismertem meg...de en mar nem ugy gondolok ra h ur isten en egy ribanc vagyok...hanem h "Igen megtortent...ki nem szarja le mas velemenyet?"es emiatt a mostani baratom nagyon is szeret...
2011. ápr. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ez tényleg elég gáz!
2011. ápr. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Darcy01 ***** válasza:
Én 14 évesen még komolyan meséket néztem otthon délután...szóval szerintem NO COMMENT!
2011. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
0%
hülye kuuuurvák vagytok... igaza van az utolsónak, még a meséket kéne nézned b@ssza meg...
2011. ápr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Szerintem nem. Mindenki akkor csinálja amikor neki jó és amikor akarja. Végülis kik vagytok/vagyunk hogy elitéltek valakit csak mert nincs már szüzhártyája. pffff.Én igaz szüz vagyok de baromira gáz az hogy elitéltek valakit. 14/L jöhetnek a szidások most, ugysem érdekel egyik sem.
2011. ápr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!