Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyi ideig tart? (kérdésed...

Mennyi ideig tart? (kérdésed rövid. )

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból tettem fel ezt a kérdést! Amikor legelső alkalommal történik a behatolás, akkor ugye mindig fáj?! És mindenki azt mondja, hogy azért, mert idő kell a hüvely kitágulásához?! Ez igaz? És ez kb. mennyi időbe telik? És ha mondjuk utána egy évig nem történik behatolás, akkor "visszaszűkűl"? Vagy mennyi az az idő, amikor újra fáj a szex (nem amiatt, hogy nem nedvesedett be eléggé!)? 15L
2011. szept. 3. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag nem mindenkinek fáj, de szerintem az elsőnél semmiképp ne számíts valami elsöprő jó érzésre. :) Az, hogy mennyi ideig tart, amíg elmúlik a fájdalom, személyfüggő (nekem kb 5 alkalom volt). Szerintem olyan nincs, hogy visszaszűkül, max. nem "járatódik be". :) 22 L
2011. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
75%

Nekem az első behatolásnál nagyon fájt.... (most is borzasztó ahogy visszagondolok), vérzett, kiabáltam.

de a lány nagyon megértő volt....

23/F

2011. szept. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

nem fáj mindenkinek. azoknak fáj biztosan akik nem érettek még rá, tul fiatalon kezdik. lehet hogy van akinek érettebben is fáj mert nagyon erős szüzhártyája van vagy lelki okai vannak hogy nemtud rendesen ellazulni.

de aki lelkileg és testileg is érett rá, annak nem fog fájni!

visszaszükül meg hasonlo ökörségek felejtsd el. várj 3-4 évet még és minden világos és tiszta lesz, el se hiszed milyen egyszerűen, és nem fogsz félni tőle és nem fog fájni se ha azzal csinálod akit szeretsz!!

majd rájössz mekkora butaságokat nyomnak a tinik hogy igy fáj meg ugy meg azér meg amazér... sok sületlenség... persze azthiszik milyen menő... jobban jársz ha utánaolvasol dolgoknak, komoly oldalakon, van olyan is ám, nem mint GYK, vagy valaki tapasztalttal beszéled meg, 18+ ossal, de semmiképp ne a korodbeli ribiknek higgy akik dugatják maguk és persze fáj nekik mert 15 évesen akármennyire is azthiszik nincsenekfelkészülverá...

2011. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Roland 55 ***** válasza:
34%
Szerintem járasd be, hogy élvezetesebb legyen az első alkalom...Ezt vedd fel videóra töldsd fel és linkeld nekem, hogy lájkolhassam, mert én ilyen rendes vagyok!
2011. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gyíííháááá ***** válasza:
68%
Komolyan.. Már 15 évesen ennyire viszket?! Szerintem beszélgess el erről az édesanyáddal, de lehet hogy apád többet tudna segíteni..
2011. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

tegnap 19:23


Köszi :DD inkább kihagynám xD

2011. szept. 5. 14:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Pontossan hétfő 11óráig fog
2011. szept. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!