Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm még mindig vérzik,...

A barátnőm még mindig vérzik, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
A mostani barátnőm szűz volt és eddig 3 alkalommal feküdtünk le egymással.Először szinte nem is vérzett majd csak egy kicsit de most a 3. alkalommal nagyon. Azt hittük h ez menstruáció(mert elvileg most esedékes)de ma kiderült h nem az volt:S Nekem előtte nem volt még szűz barátnőm és nagyon kétségbe vagyok esve....Kérlek adjatok pár tanácsot.
2009. márc. 3. 11:32
 1/6 anonim válasza:
100%
Van ilyen, hogy a vérzés erősebb, 2- 3 napig is eltarthat. Persze a mennyisége nem annyi, mint egy menstruáció alatt.
2009. márc. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ez a 3 alkalom olyan 1,5 hét alatt volt....és most a 3. elég erős vérzés volt
2009. márc. 3. 12:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális. Mindenki más. Van, akinek abszolút nincs vérzés, van akinek nem sok és van, akinek az első pár alkalommal olyan sok, hogy betétet kell betennie, mintha menstruálna. Ha nem múlik még 2-3 alkalom után sem, akkor menjen nőgyógyászhoz, de amit leírtál, az még belefér a normális, egészséges kategóriába. Sok olyan nő van, hogy első alkalommal nem is vérzik, aztán 2-3-dik alkalommal meg igen.
2009. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az elottem szolohoz es szerintem meg az il keget baj,hogy lehet,hogy nem volt eleg nedves es megserult.
2009. márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Pár mondat szúzhártyáról:

"A szűzhártya a hüvely bemeneténél húzódó nyálkahártyaredő."

REDÖ-tehát ne úgy képzeld el,hogy teljesen zárt a hüvely,amit átszakítanak és onnantól szabad az út.

"Előfordul olyan is, hogy a szűzhártya keskeny lemezek, húrok formájában átíveli a hüvelybemenetet, akár rácsszerű alakzatot is képezhet a nyílás előtt."

Tehát arra akarok utalni,hogy a barátnöd szűzhártyája,lehet,hogy éppen ilyen volt és az elsö közösülésnél egy nagyobb résen történt a behatolás,ezért nem vérzett annyira,másodjára pedig egy másik résen hatoltál be,ami szűkebb volt,ezért vérzett jobban.

Ritka az ilyen szűzhártya,de nekem volt barátnöm,akinek ilyen volt.

(Szüz volt még és a tampont egy kisebb "résen" tette fel,mint azelött.Viszont a megtelt" tampon már nem fért ki ,ezért orvos távolította el neki.)

Tehát egyszerüen arról lehet szó,hogy REDÖs szűzhártyája van. De ez nem számít vagy gátol semmiben. Néhány alkalom és teljesen megszűnik a vérzés.

Persze ha 5-6-10 alkalom után is vérzik,akkor van valami baj,esetleg sérülés.(szerintem)

2009. márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem véreztem az első után, viszont a második alkalom után egy hétig véreztem(nem menzesz volt). Utána elmúlt, és azóta semmi ilyen nem volt. Lehet neki a 3. után jött ez elő.De ha nem marad el,akkor mindenképp kérdezzetek meg egy szakembert.
2009. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!