Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm amikor lefeküdt a...

A barátnőm amikor lefeküdt a barátjával nem használtak gumit, mert a csajnak csak szex után szólt h ne is rakta fel. és szerintetek lehet terhes? Azt mondja nem ment el benne a pasija. Bár szerintem elég sok lehet az esély rá, hogy terhes.

Figyelt kérdés
szerintetek? nektek mi a véleményetek?
2011. ápr. 7. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Van rá esély:S

De nem olyan nagy!

2011. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kubu Bubu válasza:
szerintem elég buta (vagy részeg) volt, ha nem vette észre, hogy gumi nélkül csinálják. egy teszt azért nem árt. az előváladékban is lehetnek életképes spermiumok...
2011. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mondjuk én sem értem h ezt hogy nem lehet észre venni.. amikor már a barátommal az utolsó 2 percbe jártunk, akkor ő is levette ... pár "lökés" után azonnal észre vettem... jó. mondjuk én amúgy is nagyon félek/féltem h esetleg nehogy teherbe essek, és mindig néztem h nem-e szakadt ki az óvszer. stb.
2011. ápr. 7. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
pff....ertelmes pasi....
2011. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megjött neki... megúszta :)
2011. ápr. 9. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!