Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miután a fiú elélvez még...

Miután a fiú elélvez még lehet folytatni a szexet?

Figyelt kérdés

A barátommal ( 3 hónapja vagyunk együtt, de előtte több, mint 2 évig barátok voltunk ) le szeretnénk feküdni. Még mindketten szüzek vagyunk. Olvastam, hogy először a fiúk pár perc alatt elélveznek... Ha nálunk is így lesz, egy óvszercsere után folytathatjuk? Vagy időbe telik neki míg újra áll? És így én is képes lehetek az orgazmusra? Vagy inkább ne is törekedjünk rá?


Köszi a válaszokat! :)


17/L


2011. ápr. 5. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyéntől függ, de szerintem 20-30 perc múlva újra akcióba lehet lendülni.

20/F

2011. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
nekem meg sem kell állni max a csaj kézbe veszi a dolgokat a szájával.. ezen esetben azonnal folytatható :P
2011. ápr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért, ha elmegy a srác a pajszert mossa le a következő akció előtt, még akkor is, ha nem annyira romantikus.

Idő kell míg újratölt szerintem, addig kényeztethet téged szájjal pl :)

Simogassátok sokáig egymást, hogy te is felizgulj és csak akkor engedd neki, hogy betegye, ha már nagyon készen állsz rá. Semmit se siessetek el.

2011. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Be fogjuk tartani a tanácsokat. ;) ( főleg az utolsóét )
2011. ápr. 5. 18:19
 5/5 anonim válasza:
50%
Az is egy megoldás, hogy kiveri vagy leápolod mielőtt belevágtok és sokkal tovább bírja. Aztán ha jó az állóképessége akár még egy 3-as doboz gumit is elhasználhattok.Meg hallottam ezekről a késleltető sprayről, bár nem próbáltam , de ez is lehet egy megoldás.
2011. ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!