Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok neketek milyen volt...

Lányok neketek milyen volt mikor először nyaltak ki titeket?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 16:38
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

21:55 vok..

Ezt csak én gondolom így?

2011. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Hát ez egyénektől függ h kinek mihez van gusztusa.Nekem pl a barátomat nem lenne gusztusom orálisan kielégíteni.
2011. ápr. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Egész jó volt csak az volt a baj hogy részeg volt a pasi én meg piás voltam! Első orgazmusom volt fiúval de nagyon rövid ideig tartott én nem volt annyira erős az érzés tehát lehetett volna jobb is! Am azőta nem is nyalt ki senki. Amúgy szerintem ha a körülményeknek megfelelne minden akkor baszott jó lenne! Mert nagyon jó érzés:)
2011. ápr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

21.55-ösnek!

Én utána is smárolok vele, nem undorodom a saját ízemtől, illatomtól, mert ha én kényeztetem őt szájjal (persze nem élvez a számba, csak izgatom) utána ő is simán lesmárol. Van aki undorítónak tartja, de szerintem tiszták vagyunk, szeretjük egymás minden porcikáját, s olyankor annyira kívánjuk egymást, hogy nem is agyalunk azon hogy az előbb még az ölünkben volt a másik feje. :D

2011. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Iszonyat jó! Imádom ha nyalnak 18/L
2011. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
nagyon izgató:))
2011. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!