Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16/f vagyok barátnőm 15 és...

16/f vagyok barátnőm 15 és azzal a kérdéssel fordulok hozzátok hogy ha még ő szüz tudok e neki orgazmust okozni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem kell cikizni!!! Persze hogy okozhatsz, csak légy óvatos h semmi ne legyen neki kellemetlen, és akkor simán lehet!
2011. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
18 éves koráig nem, sajnálom, de utána próbálkozhattok!
2011. márc. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 VaVaa. válasza:
43%

most miért fikázzátok.? honnan tudná ha még szűz.?-.-" tahók..

a kérdésre válaszolva.: nos,a lányoknak nagyon ritka estben van orgazmusuk az első aktus alkalmával. ha netán nem jön össze nem lesz semmi baj, ilyenkor a lánynak inkább az a fontos hogy légy óvatos és figyelmes. az orgazmus várhat.;)


15/L

2011. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A másodikon szakadok xDDD

de am mért ne okozhatnál, csak nem biztos h sikerül mert általában a lányok nem tudnak teljesen feloldódni az első alkalommal. De ha sikerülhet ;)

2011. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

1. szerintem nagyon sok ilyen kérdés van

2. szerintem 16 évesen minden fiú jártas már az ilyen témákban : D na midnegy

de igen okozhatsz

2011. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Koszönöm az értelmes válaszokat. :)
2011. márc. 30. 14:16
 7/15 anonim ***** válasza:
utolsó: f@szcibáló!
2011. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
de nagy balfék vagy!te még életedben nem voltál lánnyal de azért azt tudnod kéne ,hogy egy szűz lányt is ki lehet elégíteni pl.a nyelved nem csak fagyi nyalásra jó
2011. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

húú nagyprobléma ha nem efküdt még le 16 évesen senkivel..-_-" általában 16-17 évesen van meg az idelye ennek. én uis 16 évesen vesztettem el, de a lány már szerencsére nem voplt szűz úgyh ő kezdeményzett..

CSAk az idióták vesztik el 13-14 évesen!! -_- szal kedves előző nagyon okos vagy, meg egy nyomorult pózer is...

2011. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
NE HIGGY NEKI!!!!! Csak FÉL LITERT szabad meginni, egy korttyal sem többet!!! Különben nem csak feltámad, de vámpír is lesz belőle, undorító, zölden foszforeszkáló vámpír, aki miután jól megkínzott, egy életen át R. Blacktől a Friday-t fogja a füledbe visítani. Attól meghalsz.
2011. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!