Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 16 éves szűz lánynak h tudok...

16 éves szűz lánynak h tudok biztos orgazmust szerezni ujjazással?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ujjazással nem valószínű, hogy sikerül, inkább a csiklóját simogasd, nyalogasd. (utóbbi mellé mehet az ujjazás)
2011. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem először csak nyalással próbálkozz,nyald a csiklóját.utána ha látod rajta hogy kezdi élvezni,lassan dugd be óvatosan az egyik ujjad,és közbe nyald továbbra is a csiklóját.Egyszerre izgasd a nyelvével a csiklóját,és óvatosan ujjazd is közbe.Szerintem ez tetszene neki.De am kérdezd meg tőle.Sok sikert!
2011. febr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

nekem ujazással volt az első.. lehet h a lány kissé szégyenlős és nem fogja hagyni, h elsőre kinyald őt..

tehát:

simogasd őt és csókolgasd főleg a nyakát és a melle fölött :) aztán szép lassan egy ujjal.. aztán kettő.. de érezni fogod :)

2011. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%

Nem kell kettő, elég az egy is egy szűznek. :O És igen, elmehet ujjazástól.

Ne nyomd tövig az ujjad, és ne csak ki be húzkodd. A hasa felőli részen, úgy 2-4 centire a hüvelybemenettől van a G-pont (ha van), ott nagyon érzékeny, azt próbáld kicsit erősebben ingerelni, miközben kívül a csiklóját simogatod. Ja, a körmöd tök rövid legyen, és legyen elég nedv kívül-belül. Amitől én hamar elszállok: középső ujja a hüvelyemben, a tenyere többi része rásimul a puncimra. Ha hason vagyok, akkor értelemszerűen a mutatóujjával ingerli a csiklómat.

2011. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szerintem nyaljad is, az a tuti:D
2011. febr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sulcz válasza:
Probálkozz ujjazással, de kozben nyalogasd is ot,játsz a nyelveddel a csikloján, de vigyázz az ujjazással ne legyen nagyon durva, probáld gyengéden, foleg addig míg kelloképpen be nem nedvesedik. Kozben nagyok sokan szeretik ha puszilgatod a nyakukat , melleiket, s a nyelveddel nyalogatod, ingerled a mellbimbokat. Biztos sikerulni fog, s figyeld a párod, ,ikor mire hogy reagál, s látni fogod mi az ami a legnagyobb hatást váltja ki nála. esetleg kérdezd ot mikor a legjobb neki, vagy hogy csináljad, hisz o erzi legjobban, mert minden no máskéép reagál. Van aki olyan érzékeny a melleire, hogy képes a mellek izgatásával elélvezni, van akit szinte hidegen hat. Ezért állandoan erdeklodj nála, hogy melyik tetszik néki a legjobban, esetleg mit szeretne.
2011. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Subyka válasza:
Szerintem ha a nyakát, fülét hasát szeretgeted az is siker és rátérsz a nyalifali részre lesz ott siker. Egy szűz csajszinak csak újat tudsz mutatni. :) sok sikert
2011. febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A nők jótevője válasza :


A dilettáns döggomba válasza majdnem tökéletes, csak van még egy igen fontos feltétel és ez a tuti biztos hely, ahol tökéletesen el lehet lazulni. Azt is szeretném tanácsolni a 16 éves szűz boldog társának, hogy erre ne fél órát szánjon, hanem több órát. Így még arra is van remény, ha ügyes voltál, hogy engedi, hogy egy kicsit bemerészkedj az ujjad helyére a sokkal érzékenyebb testrészeddel. Illene, hogy ő is megmutassa mit tud kézzel vagy szájjal. Ha viszont kérésre sem elégít ki, akkor ne a szüzeknél próbálkozzál, mert ezt a játékot ketten jó csinálni és kölcsönös izgalom a legnagyobb öröm.

2011. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dark Prophet ***** válasza:
Ujjal nem valoszinu, en nem is ajanlom h probalkozz mert sok szuz olyan szuk h ugy is fajni fog. Es a szuzhartya olyan vekony lyukat hagy magaba, hogy csak egyetlenegy bizonyos szogbol tudod az ujjad fajdalom nelkul felnyomni, es az nem ugy van h mellette ulsz. Csiklosimogatas sokkal biztosabb siker. Esetleg ha a nyelvedet is beveted, celegyenes:D
2011. febr. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!