Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek számít-e az...

Szerintetek számít-e az valamit, ha valaki 21 helyett 22 évesen veszíti-e el a szüzességét?

Figyelt kérdés

Később kevésbé fogja-e "cikibbnek" gondolni?

Ja és miután elveszítem, enyhül, vagy utána még nagyobb lesz a nőhiányom? :O


2011. márc. 29. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Sztem tökmindegy.

A nőhiányod meg még nagyobb lesz, mert tudni fogod mit hagysz ki :S

2011. márc. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos kétféle ember van, aki 22 éves kora előtt vesztette el a szüzességét és aki 22 évesen vagy azután. És bizony ezen két embertípus között annyi sok különbség van, hogy azt most ide le se tudom írni.
2011. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat.
2011. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pff..., micsoda dilemma, 1 év múlva ugyanitt.
2011. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
utolsó három: jó mulatozást, nekem ez nem tűnik annyira viccesnek :O :(
2011. márc. 29. 16:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek így nincs jelentősége. Ne hajts arra, hogy minél előbb, inkább az lenne lényeges, hogy azzal veszítsd el, akibe tényleg nagyon szerelmes leszel.

Érzelmileg, lelkileg inkább ez számíthat.

2011. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy neked nem vicces, de a kérdésnek akkor sincs értelme. Szerinted számít, hogy 21 vagy 22? És ha mondjuk csak 1 nappal múltál 22, amikor megtörténik? Az már cikibb, mint 1 nappal előbb, amikor még csak 21 voltál? Én nem értem. Ami a kérdés másik részét illeti, szerezz barátnőt, veszítsd el vele a szüziséged, és akkor mindegy lesz, mekkora a nőhiányod, mert ő kéznél lesz.
2011. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fejtetted ugyan ki hogy mire gondolsz, de nem attól függ h hány évesen hanem h kivel! Ha lesz egy komoly barátnőd, akivel rendszeresen csinálod akkor enyhül a hiány :D
2011. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!